سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سید حسن نصرالله: انديشه‌هاي تكفيري در جهت خدشه‌دار کردن چهره اسلام است

وي هدف اصلي همه اقدامات رژيم صهيونيستي ازجمله حمله به اهدافي در سوريه را در جهت رويارويي با جبهه هميشه پيروز مقاومت دانست و محكوم كرد.
حجت الاسلام محمدرضا ميرتاج‌الديني معاون رئيس جمهور كشورمان در اجراي قانون اساسي در آخرين روز سفر خود به لبنان با سيد حسن نصرالله دبيركل حزب‌الله لبنان ديدار كرد و آخرين تحولات منطقه را با وي مورد بررسي قرار داد.

در اين ديدار كه با حضور غضنفر ركن‌آبادي سفير جمهوري اسلامي ايران در لبنان صورت گرفت، ميرتاج‌الديني ضمن محكوم نمودن حمله اخير رژيم صهيونيستي به سوريه و اقدامات تروريستي گروه‌هاي مسلح در آن كشور، موضع دائمي و اصولي جمهوري اسلامي ايران را در حمايت از آرمان فلسطين و مقاومت در برابر اشغالگري‌ها و توطئه‌هاي رژيم صهيونيستي، مورد تأكيد قرار داد.

معاون رئيس جمهور كشورمان با اشاره به برگزاري موفقيت‌آميز اولين اجلاس كميته ميانجيگري اسلامي در بيروت و نقش علماي اسلامي در حفظ هوشياري مردم جهت خنثي ساختن فتنه‌انگيزي‌هاي دشمنان، افزود: تصميمگيري درمورد آينده سوريه تنها توسط مردم آن كشور امكان‌پذير مي‌باشد و رژيم صهيونيستي، آمريكا يا ساير بازيگران خارجي حق تحميل خواسته‌‌ها و منافع خود بر مردم سوريه را ندارند.

وي همچنين بر موضع جمهوري اسلامي ايران در حمايت از لبنان و كليه لبناني‌ها اعم از طوايف و جريانهاي سياسي مختلف و ضرورت همبستگي ملي همه مردم لبنان بمنظور رويارويي با تنها دشمن مشترك يعني رژيم صهيونيستي تأكيد نمود.

سيد حسن نصرالله نيز ضمن تقدير از ايستادگي دائمي و راسخ جمهوري اسلامي ايران در كنار مقاومت، هدف اصلي همه اقدامات رژيم صهيونيستي ازجمله حمله به اهدافي در سوريه را در جهت رويارويي با جبهه هميشه پيروز مقاومت دانست و محكوم كرد.

دبيركل حزب‌الله لبنان با بيان اينكه انديشه‌هاي تكفيري كه در جهت خدشه‌دار نمودن چهره اسلام عزيز و ايجاد تفرقه ميان مذاهب مختلف طراحي و حمايت مي‌شوند، حفظ هشياري همه مسلمانان و آزادگان جهان را در برابر اينگونه افكار باطل و به دور از دين مبين اسلام را حائز اهميت برشمرد.

در اين ديدار همچنين تعرض به منزل آيت‌الله شيخ عيسي قاسم روحاني بحريني ازسوي نظاميان دولت بحرين مورد تقبيح قرار گرفت و محكوم شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩٢, ٠۵:٣٩

   

پر مبحث ترین ها