سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در خصوص جنگ افغانستان؛

آمریکا مذاکرات با پاکستان را ازسرمی گیرد

قرار است اعضای کابینه دولت پاکستان و مقامات نظامی این کشور روز سه شنبه درباره این مسئله دیدار و گفتگو کنند. تقریباً از شش ماه پیش، دولت پاکستان به آمریکا اجازه رساندن تجهیزات به نیروهای ناتو در افغانستان را از طریق خاک این کشور نداد.
پس از وقفه ای طولانی، آمریکا مذاکرات فشرده ای را با پاکستان برای بازکردن مجدد مسیر تجهیزات و مهمات به نیروهای ناتو در افغانستان آغاز می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری آسوشیتد پرس، یک مقام آمریکایی که به دلیل حساسیت موضوع خواست نامش فاش نشود اعلام کرده است که مذاکرات میان آمریکا و پاکستان قرار است امروز دوشنبه از سر گرفته شود.

همچنین قرار است اعضای کابینه دولت پاکستان و مقامات نظامی این کشور روز سه شنبه درباره این مسئله دیدار و گفتگو کنند. تقریباً از شش ماه پیش، دولت پاکستان به آمریکا اجازه رساندن تجهیزات به نیروهای ناتو در افغانستان را از طریق خاک این کشور نداد.

این اقدام دولت پاکستان در پاسخ به حملات هوایی آمریکا که سبب کشته شدن 24 سرباز پاکستانی شد، صورت گرفت.

با وجود اینکه دولت پاکستان از آمریکا بارها خواسته است به خاطر این حوادث عذرخواهی کند، آمریکا نه تنها از حملات توسط هواپیماهای جاسوسی خود عذرخواهی نکرده است، بلکه به چنین تجاوزاتی پایان نداده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩١, ١٠:٠٠

   

پر مبحث ترین ها