سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اموال داخلی بابک زنجانی تنها کفاف 15 درصد از بدهی‌ها را می‌دهد

متأسفانه تا آنجایی که خبرها به ما رسیده است به نظر می‌رسد که ادعای بابک زنجانی درباره وجود اموال منقول و غیر منقولش در دیگر کشورها خیلی معتبر نیست.
عضو کمیته پیگیری اموال بابک زنجانی، با بیان اینکه به نظر می‌رسد که بابک زنجانی اموالی برای پرداخت بدهی‌های خود در خارج از کشور ندارد، گفت: از طرف دیگر اموال داخلی وی تنها کفاف پرداخت 15 درصد از بدهی‌ها را می‌دهد.

سیدحسین دهدشتی در گفت‌وگو با خانه ملت، در تشریح آخرین روند پیگیری و شناسایی اموال بابک زنجانی از سوی دولت، دستگاه قضا و مجلس، گفت: در شرایط کنونی قوه قضائیه به صورت جدی پیگیر این پرونده است، به طوری که در ماه‌های گذشته هیأتی متشکل از مسئولان قوه قضائیه، دیوان محاسبات و برخی از دستگاه‌های دیگر برای پیگیری اموال وی به کشور ترکیه سفر کرده بودند.
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نتایج رسیدگی هیأت اعزامی به ترکیه، افزود: متأسفانه تا آنجایی که خبرها به ما رسیده است به نظر می‌رسد که ادعای بابک زنجانی درباره وجود اموال منقول و غیر منقولش در دیگر کشورها خیلی معتبر نیست.

وی با اشاره به موضوعات مطرح شده مبنی بر واگذاری و معامله سوری اموال خارج از کشور بابک زنجانی به دیگران، تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده به نظر می‌رسد که زنجانی در خارج از کشور اموالی برای فروش و پرداخت بدهی‌های خود به ایران ندارد، که این نشان‌دهنده این است که وی اموال خود را به نام دیگران کرده است.

دهدشتی ادامه داد: به طور معمول این افراد دارای گروه‌هایی هستند که در هنگام خطر اموال و ثروت خود را به دیگران منتقل می‌کنند.
عضو کمیته پیگیری اموال بابک زنجانی، در تشریح وضعیت اموال بابک زنجانی در داخل از کشور، گفت: اغلب اموال زنجانی در کشور به نام خودش است، اما متأسفانه مجموع این اموال تنها حدود 15 درصد از بدهی‌های وی را به کشور رفع می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩٣, ١٨:۵٩

   

پر مبحث ترین ها