سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بابک زنجانی درباره درآمدهای نفتی صادر شده آدرس‌های غلط می داد

به نظر می رسد بابک زنجانی بسیار پیچیده عمل می کرده و با بهره جستن از ترفندهای مختلف اداری و مالی کار خود را پیش می برده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: آدرس و کدهایی که بابک زنجانی برای احراز درآمدهای نفتی صادر شده می داد اشتباه بود.

سید موسی موسوی در گفت و گو با خانه ملت،‌ درباره پرونده بابک زنجانی و اینکه بر اساس اعلام دستگاه قضا دسترسی جدیدی به اموال بابک زنجانی ایجاد نشده واگر چنانچه از دسترسی به اموال او مایوس شویم پرونده به دادگاه و محاکمه می رود،‌ گفت: عدم صداقت بابک زنجانی پس از پی گیری هر آدرس و کدی که مدعی می شد محرز شده است.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی افزود: بابک زنجانی مدعی بود که دربرخی بانکها درخارج از کشور اموالی دارد اما وجود این اموال به اثبات نرسیده است.
وی افزود: به نظر می رسد بابک زنجانی بسیار پیچیده عمل می کرده و با بهره جستن از ترفندهای مختلف اداری و مالی کار خود را پیش می برده است.

به گفته این عضو کمیسیون انرژی مجلس بر اساس اطلاعات رسیده تاکنون هیچ یک ازاموالی که مدعی بوده در هیچ جا دیده نشده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، محسنی اژه ای معاون اول دستگاه قضا بدون نام بردن از بابک زنجانی گفت: دسترسی جدیدی به اموال او ایجاد نشده و تحقیقات از بازداشتی های پرونده های او از جمله مدیر نفتی بازداشتی ادامه دارد. اگر چنانچه مایوس شویم از دسترسی به اموال او، پرونده به دادگاه و محاکمه می رود ولی هنوز مشخص نیست.

وی گفت: ظاهرا این متهم پولی در خارج از کشور ندارد یا اگر هست، امکان دسترسی نداریم و احتمالا کیفرخواست صادر می شود و متهم به دادگاه می رود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۶-١٣٩٣, ١٧:٠١

   

پر مبحث ترین ها