سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برداشت از صندوق توسعه ملی در سال گذشته 2.6 میلیارد دلار بود

موضوع برداشت 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی در پایان سال قبل با حضور نماینده این صندوق و نماینده دیوان محاسبات بررسی شد که بر اساس نظر دیوان محاسبات برداشت دولت از صندوق توسعه ملی 2.6 میلیارد دلار معادل 6 هزارد 500 میلیون تومان بوده نه 4.1 میلیارد دلار و صرف پرداخت حقوق و دستمزد و عیدانه و برخی طرح های تملک دارایی شده است.
عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس گفت: بر اساس نظر دیوان محاسبات برداشت دولت از صندوق توسعه ملی 2.6 میلیارد دلار معادل 6 هزارد 500 میلیون تومان بوده نه 4.1 میلیارد دلار و صرف پرداخت حقوق و دستمزد و عیدانه و برخی طرح های تملک دارایی شده است.

علی محمد احمدی در گفت و گو با خانه ملت،‌ درباره موضوعات مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش، گفت:‌ طرح استفساریه ارائه خدمات درمانی به ایثارگران و جانبازان شاغل در ادارات دولتی در جلسه امروز کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد ایرادات این طرح بررسی و رفع شود.
نماینده مردم دهلران،آبدانان و دره شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: درجلسه امروز همچنین در جریان رسیدگی به طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشورابهاماتی مطرح شد که قرار شد بررسی و رفع شود.

وی افزود:‌ موضوع برداشت 4.1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی در پایان سال قبل با حضور نماینده این صندوق و نماینده دیوان محاسبات بررسی شد که بر اساس نظر دیوان محاسبات برداشت دولت از صندوق توسعه ملی 2.6 میلیارد دلار معادل 6 هزارد 500 میلیون تومان بوده نه 4.1 میلیارد دلار و صرف پرداخت حقوق و دستمزد و عیدانه و برخی طرح های تملک دارایی شده است.
عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت می گوید این برداشت با اخذ مجوز از ستاد تدابیر ویژه بوده و تخلفی صورت نگرفته است و این اختلاف نظر هنوز برطرف نشده و قرار است این موضوع بیشتر بررسی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٣, ١٨:١٨

   

پر مبحث ترین ها