سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

گزارش تحقیق و تفحص از صنعت مس شهریور ماه تکمیل می شود

تا زمان نهایی شدن گزارش، نمی توان تخلفات را اعلام کرد، اکنون هم این تحقیق و تفحص در مراحل نخستین بوده و باید تا زمان تکمیل آن صبر کرد.
نائب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت مس در رابطه با زمان اعلام گزارش تحقیق و تفحص از صنعت مس ،گفت: مشکلاتی از قبیل تعطیلات مجلس و تداخل با زمان بررسی لایحه بودجه باعث تاخیر 3 ماهه در آغاز تحقیق و تفحص از صنعت مس شد، اما این گزارش تا شهریور ماه تکمیل و در صحن قرائت خواهد شد.

الله وردی دهقانی در گفت و گو با خانه ملت در باره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از صنعت مس ،گفت: تحقیق و تفحص از صنعت مس اکنون در حال انجام بوده و بنا به مشکلاتی از قبیل تداخل با زمان بررسی لایحه بودجه و تعطیلات نمایندگان 3 ماه دیرتر از زمان مقرر آغاز شد.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضراعضای تیم تحقیق و تفحص در حال جمع آوری اطلاعات و بررسی آنها هستند و بعد از تکمیل گزارش، در صحن مجلس قرائت و به اطلاع مردم نیز خواهند رساند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در رابطه با نتایج کسب شده نیز بیان داشت: تا زمان نهایی شدن گزارش، نمی توان تخلفات را اعلام کرد، اکنون هم این تحقیق و تفحص در مراحل نخستین بوده و باید تا زمان تکمیل آن صبر کرد.
نائب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت مس همچنین در رابطه با زمان تکمیل گزارش گفت: امیدواریم شهریورماه گزارش تحقیق و تفحص از صنعت مس نهایی و تصویب شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها