سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فساد صنعت فولاد از تامین اجتماعی بیشتر است

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٠١    نسخه چاپی    
در اولین مراحل تحقیق و تفحص متوجه شدیم که وضعیت صنعت فولاد کشور وضعیت خوبی نیست و حتی مسئله فسادی که در این تحقیق و تفحص وجود دارد به مراتب بد‌تر از مسائلی است که در تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی وجوددارد.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از صنعت فولاد به افکار نیوز گفت: کمیته تحقیق و تفحص از صنعت فولاد روز شنبه با تعیین هیات ریسه آغاز به کار کرد و ریاست آن را نیز نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه به عهده دارد.
به گزارش افکارنیوز علیرضا محجوب در این باره اظهار داشت: در اولین مراحل تحقیق و تفحص متوجه شدیم که وضعیت صنعت فولاد کشور وضعیت خوبی نیست و حتی مسئله فسادی که در این تحقیق و تفحص وجود دارد به مراتب بد‌تر از مسائلی است که در تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی وجوددارد.

وی افزود: احمدی‌نژاد همواره تاکید می‌کرد که ما در سال ۱۹ الی ۲۰ میلیون تن تولیدات فولاد داریم این در حالی است که طبق تحقیقات ما در مراحل ابتدایی تولید فولاد در کشور طی سالهای گذشته شاید ۱۱ میلیون تن در سال بوده است.
محجوب گفت: از ۸ طرح بزرگ فولادی که همواره دولت نهم و دهم برآن تاکید داشتند تا این مرحله مشخص شده است که حتی زمین دوطرح از ۸ طرح هم آماده نشده است و از یک الی دو طرحی هم که آماده شده‌اند یکی از آن‌ها هنوز راه آهن و سنگ آهنش آماده نیست و باید همه این مسائل روشن شود.
محجوب با بیان اینکه بسیاری از دستگاههای دولتی در تخلفات صنعت فولاد متخلف هستند خاطرنشان کرد: اعضای تحقیق و تفحص امیدوار هستند تحقیق و تفحصی جامع همانند تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی آماده و ارائه کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها