سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تسهیل در دریافت روادید و ویزای تجار

بروز شده : ۶-٠٩-١٣٩٢, ١٨:٠۶    نسخه چاپی    
با همکاری همه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی و انجمن‌های مرتبط، به دنبال راه‌حل‌های عملی و اجرایی برای توسعه و تقویت صادرات کالا و خدمات هستیم.
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از تسهیل در دریافت روادید و ویزای تجار خبر داد و گفت: در دیپلماسی تجارت خارجی، جایگاه سازمان توسعه تجارت ایران تقویت شده و تردد تجار و مناسبات بین‌المللی آنان سهل‌تر خواهد شد.

ولی‌ا..افخمی، رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: لازمه توسعه صادرات کالا و خدمات تقویت و تسهیل در رفت‌ و آمد تجار است و در این راستا تلاش می‌شود دریافت روادید و ویزای تجاری تسهیل شود.

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران افزود: با همکاری همه دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی و انجمن‌های مرتبط به دنبال راه‌حل‌های عملی و اجرایی برای توسعه و تقویت صادرات کالا و خدمات هستیم.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به لزوم توجه به صادرات خدمات فنی و مهندسی خاطرنشان کرد: تقویت منابع مالی بانکها به خصوص بانک توسعه صادرات از اولویت‌های ما در این زمینه می‌باشد.

وی تصریح کرد: لازمه افزایش صادرات کالا و خدمات برقراری روابط مطلوب و مناسب با دیگر کشورهاست. تسهیل رفت و آمد تجار و بازرگانان به کشورهای هدف ضرورت آغاز و استمرار مبادلات بازرگانی خواهد بود.

افخمی گفت: توقع سازمان توسعه تجارت از سفرا و کارداران محترم ایران در کشورهای مختلف دنیا توجه به مسائل و مشکلات تجار و بازرگانان کشور و تلاش برای رفع مشکلات آنهاست.

وی تصریح كرد: سازمان توسعه تجارت ایران از وزارت امور خارجه تقاضا دارد موجبات حذف روادید صادرکنندگان به کشورهای هدف را در برنامه کار خود قرار داده و موانع فرا راه تجار و بازرگانان در امر صادرات را مرتفع كند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٩-١٣٩٢, ١٨:٠۶

   

پر مبحث ترین ها