سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اطلاعیه بانک تجارت درباره 11 صندوق شعبه پلاسکو

بروز شده : ۴-١١-١٣٩۵, ٢١:٢١    نسخه چاپی    
روابط عمومی بانک تجارت درباره سرنوشت صندوق های شعبه ساختمان پلاسکو و محتویات آنها توضیح داد.


ساختمان تجاری پلاسکو در محدوده خیابان جمهوری تهران ساعت 8 صبح سی ام دی ماه دچار حریق شد که پس از سه ساعت و نیم تلاش آتش نشانان برای مهار آتش، 15 طبقه ساختمان به طور کامل فروریخت.
در این حادثه شعبه 270 بانک تجارت که تنها واحد بانکی فعال در مجتمع تجاری پلاسکو تهران بود، همچون سایر واحدهای تجاری این مجتمع به طور کامل ویران شد.
روابط عمومی بانک تجارت اعلام کرد در این شعبه پیش از حادثه 11 صندوق وجود داشت که چهار صندوق در ابعاد مختلف حاوی وجوه نقد و اوراق بهادار، اسناد و وثیقه های مشتریان بود.
همچنین در هفت صندوق کوچک باجه های شعبه فقط وجوه دریافت و پرداخت روزانه نگهداری می شد که در ساعت های اولیه آتش سوزی با هوشیاری همکاران شعبه به صندوق اصلی منتقل شد.
این بانک نماینده قانونی خود را به مقام های ذیصلاح انتظامی و قضایی مستقر در محل حادثه معرفی کرده است و صندوق ها پس از کشف در عملیات آواربرداری، با طی مراحل قانونی به بانک تجارت تحویل می شود.
قرار است تا هفته آینده شعبه تازه ای در محدوده چهارراه استانبول با نام «آتش نشانان شهید پلاسکو» راه اندازی و جایگزین شعبه پلاسکو شود.
تا آن زمان، شعبه سعدی جنوبی بانک تجارت به کد 262 به مشتریان خدمات ارایه می کند.
این شعبه در خیابان سعدی جنوبی، پایین تر از چهارراه مخبرالدوله، روبروی ساختمان سینگر قرار دارد.
عملیات آوار برداری از پنجشنبه گذشته تاکنون همچنان ادامه دارد.
حادثه آتش سوزی و فروریزش ساختمان پلاسکو تاکنون هفت قربانی داشته است.
 
به گزارش ایرنا، تاکنون (شامگاه دوشنبه) پیکر 2 آتش نشان و 4 شهروند (از کسبه یا مالکان واحدهای تجاری) از زیر آوارهای ساختمان پلاسکو خارج شده و یکی از آتش نشانان بستری در بیمارستان نیز به دلیل شدت جراحات در بیمارستان به شهادت رسیده است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١١-١٣٩۵, ٢١:٢١

   

پر مبحث ترین ها