سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آمریکا؛ بیکاری هزاران نفر به دلیل فروشگاه های اینترنتی

شرکت میسیز در پی کاهش سطح فروش در تعطیلات پایان سال میلادی و کاهش استقبال مشتریان به خرید از شعبه‌های این فروشگاه اقدام به اخراج 10 هزار کارمند کرد.

شرکت میسیز در پی رواج فروشگاه‌های اینترنتی و کاهش مراجعه خریداران به شعبه‌های مختلف آن در سراسر جهان مجبور به اخراج 10 هزار کارمند خود شد.

به گزارش عصرایران به نقل از سایت اسکای نیوز عربی، شرکت میسیز (Macy's, Inc) فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکایی و چندملیتی و بزرگترین فروشنده لباس و لوازم مرتبط با صنعت مد در جهان است.

این شرکت در سال ۲۰۱۰ با درآمدی معادل ۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳۶ یکی از بزرگترین شرکت‌های خرده‌فروشی جهان قرار گرفت.

شرکت میسیز در پی کاهش سطح فروش در تعطیلات پایان سال میلادی و کاهش استقبال مشتریان به خرید از شعبه‌های این فروشگاه اقدام به اخراج 10 هزار کارمند کرد.

شرکت میسیز دلیل اصلی کاهش فروش خود را ناتوانی در رقابت با فروشگاه‌های اینترنتی می‌داند.
این شرکت تصمیم گرفته است تا با اخراج تعدادی از کارمندان مبالغ به دست آمده را در بخش تجارت الکترونیکی سرمایه‌گذاری کند.

این در حالی است که میزان فروش شرکت‌های آمریکایی در تعطیلات عید به مبلغ 196.1 میلیارد دلار رسیده که پیشرفت 3.8% را شاهد بوده است.

کارشناسان با توجه به افزایش سهم فروشگاه‌های اینترنتی معتقدند که در آینده تعطیلی شعبه‌های فروشگاه‌های خرده فروش افزایش خواهد یافت و بازاریابی اینترنتی رواج بیشتری خواهد داشت.

به گفته این کارشناسان، خرید اینترنتی به دلیل استقبال مشتریان و همچنین سادگی و راحتی در جستجوی کالای مورد نیاز با استقبال بیشتری مواجه خواهد شد و شرکت‌های بیشتری در آینده رو به ورشکستگی خواهند گذاشت.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩۵, ٢٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها