سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران

خودروسازی فولکس واگن در ایران

برنامه فولکس واگن با درخواست آزمایش گاز سی ان جی مناطق مختلف برای ساخت خودروهای پایه گاز سوز در ایران اجرایی می‌شود.

برنامه فولکس واگن با درخواست آزمایش گاز سی ان جی مناطق مختلف برای ساخت خودروهای پایه گاز سوز در ایران اجرایی می‌شود.

 

علی مهرابی، مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، از استقبال شرکت‌های خارجی برای ساخت تجهیزات و ماشین های پایه گاز سوز در ایران خبر داد و افزود: شرکت‌های خارجی برای تولید و فروش تجهیزات در ایران باید اقدام به ساخت کارخانه در داخل نمایند.

 

مدیر طرح سی‎ان‎جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به این که ٧٠ درصد تجهیزات ‎سی‎ان‎جی ازسوی سازندگان داخلی تامین می‎شود، گفت: تجهیزات سی‎ان‎جی بیشتر از کشورهای اروپایی از جمله آرژانتین، ایتالیا، آلمان، روسیه و کره جنوبی وارد کشور شده است که هم اکنون تجهیزات کره جنوبی بومی سازی شده و روسیه خواستار تولید تجهیزات در ایران است. 

 

مدیر طرح سی‎ان‎جی شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی ایران با اشاره به افزایش کارمزد جایگاه‌ها از سال  ٩٢ نیز گفت: بیش از سه سال است که کارمزد جایگاه‎داران سی‎ان‎جی افزایشی نداشته است که با پیگیری و پیشنهاد شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی ایران به دنبال افزایش کارمزد هستیم.

 

مهرابی ادامه داد: پیشنهاد شرکت برای افزایش کارمزد این است که این افزایش در ٢ بخش همسان سازی تجهیزات و تورم، با اختیار شرکت پخش افزایش یابد. این پیشنهاد در کمیسیون زیربنایی دولت تصویب شده است و منتظر تصویب آن در هیئت دولت و ابلاغ از سوی شورای اقتصاد برای اجرا هستیم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٠-١٣٩۵, ١۵:٣۶

   

پر مبحث ترین ها