سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جلالی: اشتباه است که همه را فتنه‌گر بدانیم

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩۴, ١٢:٠٧    نسخه چاپی    
کار همیشگی رسانه‌های بیگانه این است. مردم ایران بر اساس شعور خود عمل کرده و به سخن بیگانگان اهمیتی نمی‌دهند ضمن اینکه بی‌بی‌سی برای ما مرجعیت ندارد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: اصلاح‌طلبانی که برای انتخابات نامزد شده‌اند اغتشاشگر نبوده و صلاحیت این افراد را چندین مرجع تایید کرده‌اند اشتباه است این افراد را اغتشاشگر و فتنه‌گر بدانیم.
 
کاظم جلالی که در پاسخ به سئوال حمایت رسانه‌های بیگانه همچون «بی‌بی‌سی» انگلیس از لیست اصلاح‌طلبان و نیز عدم ابراز برائت هم‌‌لیستانش را جویا شد، گفت: رسانه‌های بیگانه این سخنان را بیان می‌کنند؛  شما چرا  این سخنان را برجسته می‌کنید. کار همیشگی رسانه‌های بیگانه این است. مردم ایران بر اساس شعور خود عمل کرده و به سخن بیگانگان اهمیتی نمی‌دهند ضمن اینکه بی‌بی‌سی برای ما مرجعیت ندارد.

عضو ائتلاف اصلاح طلبان در پاسخ به این سوال که چرا در جبهه اصلاحات در برابر حمایت معارضان نظام مواضعی اتخاذ نمی‌شود، گفت: آقای روحانی  اعلام کرده‌اند که ملت ایران نیازی به نصیحت‌های خارجی ندارد و ما نیز اعلام می‌کنیم که هیچ کس نیازی به نصیت خارجی‌ها ندارد. ملت ایران خودشان تصمیم خواهند گرفت و این‌ها هم رقابت‌های داخل نظام است و همه کسانی که کاندیدا شده‌اند و رای می‌دهند و رقابت می‌کنند در چارچوب نظام هستند و هیچ نیازی به نصیحت‌ها و توصیه های دیگران ندارند.

جلالی در ادامه در پاسخ به این سوال که چه ضمانتی وجود دارد که در صورت حضور اصلاح طلبان در مجلس آینده، مجلس ششم دیگری با آن وقایع تکرار نشود، گفت: نه؛ اصلاً چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

عضو مشترک فراکسیون رهروان ولایت و ائتلاف اصلاح‌طلبان درباره امضاء میثاق نامه بین اعضای لیست اصلاح‌طلبان، نیز گفت: بنده متنی به عنوان میثاق‌نامه اصلاح طلبان را امضاء نکرده‌ام؛ ما دنبال تحقق این امر هستیم که در مجلس آینده آنهایی که دلشان برای جمهوری اسلامی می‌سوزد دست به دست هم بدهند و مشکلات داخل کشور را حل کنند.

رئیس فراکسیون حامی رئیس مجلس نهم که در لیست اصلاح‌طلبان برای مجلس دهم قرار گرفته و معتقد است مستقل در انتخابات حضور پیدا کرده در ادامه گفت‌وگوی خود در پاسخ به این سئوال که چگونه می‌شود شما در سال88 و روز 25 بهمن 89 افرادی که به خیابان‌ها ریخته و نظم عمومی را برهم می‌زدند، اغتشاشگر خطاب کردید اما امروز در لیست حامیان این افراد قرار گرفته و در برابر شعارهای ساختارشکنانه برخی از آنها مواضعی نمیگیرید؟، ابراز عقیده کرد: افرادی که اینجا نشسته‌اند اغتشاشگر نبوده و صلاحیت این افراد را چندین مرجع تایید کرده‌اند و امروز نیز کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی شده‌اند. اینها با مردم جلسه برگزار می‌کنند و این تعلقات که درون جامعه ما به وجود آمده، اشتباه است چراکه نباید همه را اغتشاشگر و فتنه‌گر بدانیم.

 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩۴, ١٢:٠٧

   

پر مبحث ترین ها