سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ما نمی توانیم برای ایشان تعیین تکلیف کنیم

حجت الاسلام ابراهیمی: هاشمی خود یک امت است

ایشان یک فردی است که بیش از ما تجربه دارد. ما به اندازه آقای هاشمی تجربه نداریم و با ایشان هم خیلی فاصله داریم. ایشان در همه مراحل انقلاب بوده است ولی ما همه جا نبودیم، ایشان در ردیف اول سیاسیون بودند ما نسبت به ایشان یک طلبه هستیم.

 

وی درباره ارزیابی خود از شایعه رد صلاحیت آیت‌الله هاشمی در فضای مجازی گفت: من که نمی‌توانم جای افراد بنشینم که شایعه درست می‌کنند. شایعات همیشه بوده است و خواهد بود.

ابراهیمی درباره ورود آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به انتخابات خبرگان رهبری اظهار کرد: حتما ایشان مسائلی را می‌دانند که ثبت‌نام کردند. موسی(ع) به خدا گفت: «خدایا خیلی علیه من حرف می‌زنند، خدا گفت علیه من هم حرف می‌زنند چه کنیم.» اینها چیزهایست که در فضای سیاسی همیشه بوده و هست. شایعه، تهمت و افترا همیشه بوده است. هر کسی که در گود سیاست می‌آید باید همه چیز را به جان خود بخرد. دروازه شهر را می‌شود بست اما دهان مردم را نمی‌شود بست.

وی که با انا گفتگو می کرد، اضافه کرد: آقای هاشمی خودش یک امت است. او هر جا مصلحت دانست کارش را می‌کند. ما نمی‌توانیم برای آقای هاشمی تعیین و تکلیف کنیم.

وی درباره اهانت‌های مسئول دفتر مصباح‌یزدی به شخص آقای هاشمی اینگونه پاسخ داد: پناه بر خدا. بنده نه نفیا نه اثباتا نظر خاصی ندارم.

منبع: آنا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩۴, ٢١:٠١

   

پر مبحث ترین ها