سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور سیدحسن خمینی شرایط انتخابات خبرگان را تغییر می‌دهد

رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس ششم گفت: حضور سیدحسن خمینی در انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری در شکل، شرایط و روح انتخابات تغییر ایجاد می‌کند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین انصاری‌راد در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به اخبار کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری گفت: من این تصمیم را به خانواده و بیت امام خمینی و شخص سیدحسن خمینی تبریک می‌گویم و آن را تصمیمی مبارک و بسیار موثر و ارجمندی می‌دانم.

وی با بیان اینکه حضور سیدحسن خمینی در انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری در شکل، شرایط و روح انتخابات تغییر ایجاد می‌کند، اظهار داشت: حضور یادگار امام می‌تواند موجب استقبال بیشتر مردم نسبت به مجلس خبرگان رهبری شود و از دیگر سو، می‌تواند معنای جدید، معتبر و قابل اعتنایی را به مجلس خبرگان رهبری دهد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: در واقع حضور ایشان می‌تواند اثر مثبت داشته باشد و منجر به افزایش امید و اعتماد و توجه کافی مردم به انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری گردد.

انصاری‌راد با اشاره به حملات افراطیون به حضور سیدحسن خمینی در انتخابات آتی مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: فکر‌ می‌کنم افراطیونی که در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری با زبانی تند و ادبیاتی خشن حرف می‌زنند، ادبیاتشان همراه با توهم و تهمت است و این مسئله، به ضرر جناح اصولگراست و فایده‌ای برای آنها ندارد.

وی با بیان اینکه اصولگرایان خردمند، عاقل، حکیم و دوراندیش که مصالح نظام و کشور را در نظر می‌گیرند شریک تندروها نیستند، تصریح کرد: اینگونه افراد، این شیوه‌ها را نمی‌پسندند و با این ادبیات و این اعمال مخالف هستند که در راس آنها آقای ناطق نوری است که در سال‌های گذشته نیز وی با این نوع ادبیات و اقدامات معترض بود.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ششم یادآور شد: کسانی که با کاندیداتوری سیدحسن خمینی مخالف هستند و با ادبیات خشن صحبت می‌کنند‌‌ همان کسانی هستند که از تهمت زدن در رسانه‌های گروهی ابایی ندارند و از برهم زدن مجالس اصلاح‌طلبان و بی‌قانونی ترسی ندارند و از کتک زدن افرادی مانند علی مطهری که یک شخصیت اصولگراست، ابایی ندارند.

انصاری‌راد تاکید کرد: اصولگرایان واقعی کسانی هستند در جمهوری اسلامی نقش ایفا کرده‌اند و هم‌اکنون از خدمت به نظام و مردم ترسی ندارند و سرنوشت کشور برایشان مهم است و آن‌ها نباید شریک تندرو‌ها شوند و باید نسبت به اقدامات آن‌ها مقابله کنند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٩-١٣٩۴, ١۴:۵١

   

پر مبحث ترین ها