سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اگر رسایی با اوباما مواجعه می‌شد چه می‌کرد؟

اولا من طوری برنامه ریزی نمی کردم تا در این موقعیت قرار بگیرم.حمید رسایی در صفحه اینستاگرامش نوشت: در چند روز اخیر، بعد از انتقادم آز دست دادن وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اوباما برخی از کاربران محترم اين صفحه پرسیده بودند که اگر خودت به طور اتفاقی با این صحنه مواجه می شدی چه می کردی، آيا دست نمی دادی؟ "اتفاقا" خبرنگار یک سایت هم دو روز قبل زنگ زد و همین سؤال را پرسید، پاسخ بدون درنگ من این بود که به مثلث آنلاین گفتم:

حمید رسایی در پاسخ به این سئوال که اگر شما در یک شرایط اتفاقی مشابه قرار می گرفتید که آقای جان کری می آمد جلو و شما را به اوباما معرفی می کرد و رئیس جمهور آمریکا به ادای احترام به سوی شما دستش را دراز می کرد، چه اقدامی انجام می دادید؟ گفت: اولا من طوری برنامه ریزی نمی کردم تا در این موقعیت قرار بگیرم.

وی افزود: دوما من اینقدر خوش خدمتی به آنها نمی کردم تا نیش شان را برایم باز کنند و تمایلی به معرفی ام داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سوما صراحتا می گفتم که به دلیل ظلم و ستمی که در حق ملتم کرده اید و به دلیل خون هایی که ریخته اید و به دلیل توصیه ای که یکی از مراجع تقلید شیعیان کرده که وقتی با شما دست می دهم، انگشتانم را بشمارم تا کم نشده باشد، حاضر به دست دادن با دست چدنی و خون آلود شما نیستم.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٧-١٣٩۴, ١٢:۴٠

   

پر مبحث ترین ها