سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حمله به هاشمی و مذاکره، در نماز جمعه

نماینده سابق اهواز در مجلس، در نامه‌ای خطاب به نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، به سخنان اخیر امام جمعه موقت این شهر اعتراض کرد.


روزنامه جمهوری اسلامی نوشته است: دکتر محمد کیانوش راد نماینده سابق اهواز در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان احمد حاجتی امام جمعه موقت اهواز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان اهواز، با ارسال پیامی در سایت خبری «خورنا»، خطاب به آیت‌الله موسوی جزایری نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، گفت: «حضرت ایشان (آیت‌الله موسوی جزایری) نباید اجازه حضور برخی وابستگان به جریان انحرافی و افراطی پیرامون خود را در نماز جمعه بدهند.

وی در ادامه گفت: «هواداران اصیل انقلاب اسلامی نیک بدانند پس از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، نوبت تخریب به آنها خواهد رسید.»

وی همچنین افزود: «مردم قدر دولت اعتدال و قدر مجاهدت‌های تیم مذاکره‌کننده را می‌دانند. حضرت آقای موسوی جزایری چگونه اجازه می‌دهند برخلاف نظر صریح مقام رهبری، آن‌هم از تریبون نماز جمعه، علیه دولت و تیم مذاکره‌کننده تبلیغات کنند؟»

بر اساس این گزارش، حاجتی امام جمعه موقت اهواز در نماز جمعه 23 مرداد، ضمن حملات شدید به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تیم مذاکره‌کننده، گفت: «علاوه بر جریان خودفروخته، با یک جریان انقلابی خسته و کوفته روبرو هستیم که هر لحظه برای آمریکا غش می‌کند؛ جریانی که اگر دستگاه قضا یک مجرم را محاکمه کرد برایش فیلم هالیوودی وداع درست می‌کنند.»

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۵-١٣٩۴, ١٩:۵۶

   

پر مبحث ترین ها