سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده اهانت‌کننده به لاریجانی کیست؟

بروز شده : ٧-٠۵-١٣٩۴, ١١:١٠    نسخه چاپی    
نماینده مردم مشهد در مجلس درباره فرد توهین‌کننده به رئیس مجلس گفت: بعد از سخنان آقای لاریجانی، حسینیان نزد وی رفت و در مورد هویت فرد توهین‌کننده به او پرسید، آقای لاریجانی آن فرد را معرفی کرد اما به نظر من، قطعا این فردی که نام برده شده این حرف را نزده است.

 

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، جواد کریمی‌قدوسی درباره انتقاد برخی نمایندگان در تأخیر تحویل ترجمه برجام به مجلس و اینکه یکی از اعضای جبهه پایداری گفته است که لاریجانی می‌خواهد در ترجمه برجام دست ببرد، گفت: نمی‌شود در متن توافقنامه دست برد، چراکه اینها مواردی نیست که فردا کسی بتواند از آن فرار کند.

وی همچنین درباره حواشی نشست امروز و بحث مهدی کوچک‌زاده و کاظم جلالی اظهار کرد: این دلخوری‌ها طبیعی است و زیاد مهم نیست، همین‌ها فردا روی هم را می‌بوسند.

نماینده مردم مشهد در مجلس درباره صحبت‌های لاریجانی و دلخوری وی از برخی اتهامات که به او نسبت داده شده بود، تصریح کرد: آقای لاریجانی از دل پرش یک حرف‌هایی زد و بهتر بود نمی‌زند، من که تا حالا نشنیده بودم کسی به ایشان چنین اهانت‌هایی کند، اما زمانی که ایشان از پشت تریبون می‌گویند در همه جامعه پخش می‌شود.

این نماینده جبهه پایداری در مجلس، معتقد است که نباید لاریجانی به عنوان رئیس مجلس این مطالب را بیان کند و باید خویشتن‌داری می‌کرد.

کریمی‌قدوسی، در پاسخ به این سؤال که «شما از نماینده توهین‌کننده به رئیس مجلس که گفته بود «سگ احمدی‌نژاد و مشایی و به لاریجانی شرف دارد»، اطلاعی دارید؟»، گفت: بعد از صحبت‌های آقای لاریجانی، روح‌الله حسینیان نماینده تهران سراغ ایشان رفت و پرسید که چه کسی این حرف را زده و آقای لاریجانی گفت فلان شخص گفته است و الان هم دارند با آن فرد صحبت می‌کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، همچنین در پاسخ به این سؤال که «آیا آن فرد توهین‌کننده در جلسه‌ این حرف را زده یا در مصاحبه با رسانه‌ها»، گفت: قطعا این فردی که نام برده شده این حرف را نزده است، من این را نمی‌دانم و هیچ اطلاعی ندارم، اما از آن فرد می‌پرسم.

 

منبع: انا

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠۵-١٣٩۴, ١١:١٠

   

پر مبحث ترین ها