سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کریمی اصفهانی: مردم بعد از بقایی منتظر برخورد با احمدی نژاد هستند

بقایی فردی عادی در دستگاه احمدی نژاد نبود، او تا قبل از این دستگیری نهایت تعامل را با رئیس جمهور سابق داشته است. در واقع بقایی به همراه مشایی جز افرادی بودند که کسی در دوره ی احمدی نژاد حق نداشت اسم انها را بدون وضو ببرد.

دبیرکل جمعیت اصناف و بازار گفت: امروز به تدریج بخش بسیار نادری از آن فسادهای کلانی که در چندین سال گذشته اتفاق افتاد در حال برملا شدن است که نمونه آن بحث آقای بقایی است.

احمد کریمی اصفهانی اظهار داشت: جا دارد از دستگاه قضا بابت رسیدگی به فسادها تشکر کنیم، با این حال معتقدم به دلیل تعلل برخی نهادها خیلی ها به خودشان جرات خطا و فساد را دادند.
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری اضافه کرد: مردم معتقدند با هر نوع متخلفی باید برخورد شود و اسلام هم بر این تاکید دارد. اگر در بین مسئولین فردی مرتکب خطایی می شود، باید داغ خیانت رو بر پیشانی آنها بزنیم تا حقوق ملت تضییع نشود.
کریمی اصفهانی خاطرنشان کرد: بقایی فردی عادی در دستگاه احمدی نژاد نبود، او تا قبل از این دستگیری نهایت تعامل را با رئیس جمهور سابق داشته  است. در واقع بقایی به همراه مشایی جز افرادی بودند که کسی در دوره ی احمدی نژاد حق نداشت اسم انها را بدون وضو ببرد.
وی تاکید کرد: بستر تمام این خطاها را احمدی نژاد فراهم کرد، مردم منتظر این هستند که بالاخره هر چه زودتر بحث برخورد با آقای احمدی نژاد روشن شود.
کریمی اصفهانی مدعی شد: یقینا با موافقت احمدی نژاد، این خطاها صورت گرفته است، ما در جامعه می بینیم که مردم میگویند چرا با احمدی نژاد که اصل ماجراست برخورد نمی شود و اطرافیان او دستگیر می شوند.
منبع: فرهیختگان

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩۴, ٠٠:٠٧

   

پر مبحث ترین ها