سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رهبر معظم انقلاب :

در جوار مرقد امام شهادت می‌دهم که ملت راه خود را حفظ کرده است

من در جوار مرقد امام و ارواح مطهر شهدا شهادت می‌دهم که ملت ما راه خود را حفظ کرده و بهترین نقش را مردم ایفا کرده‌اند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به توطئه‌های دشمنان انقلاب پس از رحلت حضرت امام(ره) در دو بازه 10 ساله علیه ملت ایران تصریح کردند: من در جوار مرقد امام و ارواح مطهر شهدا شهادت می‌دهم که ملت ما راه خود را حفظ کرده و بهترین نقش را مردم ایفا کرده‌اند.

به گزارش سامانه اطلاع رسانی دفتر رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در اجتماع عظیم مردم در مرقد مطهر امام خمینی به مناسبت سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تاکید کردند: عقلانیت و خرد امام او را به این نتیجه رسانده بود که کمترین انعطاف و عقب نشینی در مقابل دشمن به پیشروی دشمن می‌انجامد.
حضرت آیت الله خامنه ای در فراز دیگری از فرمایشاتشان هشدار دادند: اگر بخواهیم به نام انقلابی گری، امنیت بخشی از جامعه را صرفا بدلیل اختلاف سیاسی سلب کنیم از مکتب امام منحرف شده ایم.
 
رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از بیانات خود با بیان توطئه های دشمنان انقلاب پس از رحلت حضرت امام(ره) در دو بازه ده ساله علیه ملت ایران تصریح کردند: من در جوار مرقد امام و ارواح مطهر شهدا شهادت می دهم که ملت ما راه خود را حفظ کرده و بهترین نقش را مردم ایفا کرده اند.
 
رهبر انقلاب هم چنین درباره انقلاب های منطقه با تاکید بر اینکه هر حرکتی که مردمی، اسلامی و ضد آمریکایی و صهیونیستی باشد، ایران از آن حمایت می کند تصریح کردند: آنجا که حرکت به تحریک آمریکا و صهیونیست ها انجام شود از آن حمایت نمی کنیم.
 
رهبر معظم انقلاب در فرازی دیگر از سخنان خود درخصوص انقلاب ها مردم منطقه با تاکید بر اینکه حرکت مردم کشورهای یمن، لیبی و مردم مظلوم بحرین محکوم به پیروزی است تاکید کردند: وقتی یک ملت بیدار شدند و احساس قدرت کردند، هیچ چیز نمی تواند راه او را سد کند.
 
رهبر فرزانه انقلاب با اشاره به انقلاب مصر پیروزی مردم این کشور را یک پیروزی درخشان و بی نظیر ارزیابی و تاکید کردند: ملت مصر یک ملت شاخص در دنیای عرب و اسلام است.
 
رهبر انقلاب افزودند: این حرکت عظیمی که ملت مصر نسبت به غزه و گذرگاه رفح انجام داد، حرکت با ارزشی بود که باید ادامه پیدا کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٣-١٣٩٠, ١٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها