سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سازمان ملل مدعی شد:

محموله کمک‌های ایران در جیبوتی تخلیه می‌شود

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩۴, ١٩:۴٨    نسخه چاپی    
سخنگوی برنامه جهانی غذا به خبرگزاری رویترز گفته است که محموله کشتی ایرانی در جیبوتی تخلیه شده و توسط کشتی‌های سازمان ملل به یمن منتقل می‌شود.

به گزارش فارس، سازمان برنامه جهانی غذا روز جمعه مدعی شد که قرار است محموله امدادی ایران پس از تخلیه در جیبوتی، توسط کشتی‌های سازمان ملل به یمن تحویل داده شود. 

این کشتی که حامل اقلام امدادی و دارو است، پیش از این قرار بود در بندر «الحدیده» یمن پهلو بگیرد، اما نهایتا برای بازرسی راهی جیبوتی شده است. 

خبرنگار خبرگزاری فارس که در این کشتی حضور دارد، می‌گوید کشتی وارد آب‌های جیبوتی شده، اما هنوز در بندر پهلو نگرفته است. خبرگزاری رویترز هم نوشته است که کشتی فاصله زیادی با بندر ندارد و در آب‌های جیبوتی به سر می‌برد. 

«عبیر اتفا» سخنگوی برنامه جهانی غذا به رویترز گفته است: «تا آنجا که می‌دانم، کشتی هنوز در جیبوتی پهلو نگرفته و پیش از شنبه هم نمی‌گیرد.»

وی افزود: «محموله کشتی در جیبوتی تحویل برنامه جهانی غذا می‌شود و به کشتی‌های تحت اجاره برنامه جهانی غذا تحویل داده می‌شود تا به بندرهای یمنی حدیده و یا عدن منتقل شده و در آنجا به نیروهای حاضر در محل برای توزیع، تحویل داده شود.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩۴, ١٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها