سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صالحی تحت عمل جراحی قرار گرفت

علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران عصر دوشنبه 21 اردیبهشت به دنبال یک روز پرکار دچار عارضه جسمانی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال و پس از معاینه و تشخیص پزشکان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران عصر دوشنبه، 21 اردیبهشت به دنبال یک روز پرکار دچار عارضه جسمانی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

 

به گزارش مهر به نقل از سازمان انرژی اتمی ، علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران عصر دوشنبه 21 اردیبهشت به دنبال یک روز پرکار دچار عارضه جسمانی شد و بلافاصله به بیمارستان انتقال و پس از معاینه و تشخیص پزشکان تحت عمل جراحی قرار گرفت.

گفتنی است؛ دکتر علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان به‌دلیل عارضه ناگهانی عصر امروز در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفته است و به‌گفته پزشکان نیاز به عمل جراحی دوم است.

اخبار تکمیلی متعاقبا از طریق اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید و از عموم ملت شریف ایران تقاضا می‌کنیم برای سلامتی ایشان دعا کنند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها