سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اگر خبرگان به هاشمی رای می داد جای تعجب داشت

حداد عادل انتخاب آیت‌الله یزدی به ریاست مجلس خبرگان رهبری را تکرار رای به آیت‌الله مهدوی کنی دانست و گفت: اگر غیر از این بود جای تعجب داشت.


حداد عادل انتخاب آیت‌الله یزدی به ریاست مجلس خبرگان رهبری را تکرار رای به آیت‌الله مهدوی کنی دانست و گفت: اگر غیر از این بود جای تعجب داشت.
غلامعلی حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس عصر امروز در حاشیه مراسم تقدیر از فعالان عرصه فرهنگ که در تالار وحدت با حضور سردار کاظمینی و حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره ضرورت وحدت اصولگرایان و انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به وحدت اصولگرایان خوش‌بین هستم، در بین اصولگرایان با وجود سلایق مختلف به اندازه‌ای وحدت وجود دارد که دچار تفرقه نشوند. امید زیادی برای وحدت اصولگرایان وجود دارد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری درباره انتخابات مجلس خبرگان رهبری نیز تصریح کرد: انتخابات مجلس خبرگان نشان داد نسبت به آن زمانی که آیت‌الله مهدوی کنی را انتخاب کرد تغییری در پیکره کلی و تصمیم اعضای خبرگان ایجاد نشده است و انتخاب آقای یزدی تکرار رایی بود که به آیت‌الله مهدوی کنی داده شد و اگر غیر از این بود جای تعجب داشت.

به گزارش فارس، در این مراسم از غلامعلی حداد عادل به عنوان برگزیده عرصه فرهنگ تقدیر به عمل آمد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩٣, ٢٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها