سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موحدی کرمانی: سخنانم درباره خبرگان نادرست منعکس شد

عضو مجلس خبرگان رهبری از انعکاس نادرست اظهاراتش در برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.


عضو مجلس خبرگان رهبری از انعکاس نادرست اظهاراتش در برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به انعکاس نادرست اظهاراتش در دانشگاه فردوسی مشهد از سوی برخی رسانه‌ها، اظهار داشت: برخی رسانه‌ها به نقل از بنده اشتباها نقل کردند که من گفته‌ام «خبرگان مقابل رهبری هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.»

وی با گلایه از انعکاس نادرست اظهاراتش، تصریح کرد: بنده گفته بودم که بعضی جریانات که به این امید بسته‌اند که در داخل مجلس خبرگان علیه مقام معظم رهبری حرکتی صورت گیرد هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند زیرا اعضای مجلس خبرگان هیچ فردی را شایسته‌تر و بهتر از رهبر معظم انقلاب نمی‌شناسند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری، خبرگان را یکی از بزرگترین و مهمترین تشکیلات کشور دانست و افزود: از سراسر کشور فقهای زبده برای مجلس خبرگان انتخاب می‌شوند، آنها درباره رهبری بعد از امام هم تصمیم گرفتند و آیت‌الله خامنه‌ای را به عنوان رهبر تأیید کردند.

وی همچنین خاطرنشان کرد:‌ مسئله این است که گاهی بر اساس تبلیغاتی که مطلوب ما نیست ذهن مردم را در یک استانی منحرف می‌کنند یا درباره برخی اعضای خبرگان که رأی آورده اما خط مشی او مطلوب نیست، تبلیغات می‌کنند که در گذشته هم این اتفاق افتاده است.

این عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سلیقه‌ها درباره رهبری متفاوت است مردم باید کسی را که شایستگی صددرصد برای خبرگان انتخاب کنند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٣, ١٩:٣٧

   

پر مبحث ترین ها