سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حداد عادل: حصر خانگی موسوی و کروبی به نفع آنان و نظام است

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٣, ٢١:۴۵    نسخه چاپی    
ترجیح می دهیم در داخل کشور به بگو مگوها دامن زده نشود چرا که اگر فضای تشنج در جامعه ایجاد شود این به دشمن کمک می کند.

رییس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی گفت: حصر خانگی سران فتنه به نفع آنان و نظام است.

 غلامعلی حداد عادل این مطلب را روز یکشنبه در حاشیه همایش راه روشن که به مناسبت سومین سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی روشن در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا حصر سران فتنه مجازات حداقلی یا حداکثری است بیان کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: فعالیت امثال شهید احمدی روشن به جمهوری اسلامی ایران اقتدار و عظمت می دهد اما دشمنان دوست دارند کشور بزرگ ما همواره همانند زمان قاجار و پهلوی در اختیار آنان باشد.

به نوشته ایرنا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هر دانشجویی برای اقتدار ایران و استقلال کشور کار کند می داند که استکبار جهانی دشمن ایران است.

حداد عادل همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی اصلاح طلبان همچون شیرزاد فعالیت هسته ای در کشور را روند اشتباهی می دانند پاسخ شما به این افراد چیست گفت: اگر آنان معتقدند که در هسته ای پیشرفت نکرده ایم باید به آمریکا و اروپا بگویند نگران نباشند و تحریم بر سر آن چیزی که وجود ندارد به چه دلیل است؟

حداد عادل افزود: اگر شیرزاد پاسخ دهد که این یک بهانه است، به او می گوییم اگر هسته ای هم نباشد آنها هر چیز دیگر را بهانه می کنند و با دشمن بهانه جو راهی برای به نتیجه رسیدن وجود ندارد.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا مقامات دولتی نسبت به این سخنان شیرزاد اظهار مخالفتی نکرده اند گفت: ترجیح می دهیم در داخل کشور به بگو مگوها دامن زده نشود چرا که اگر فضای تشنج در جامعه ایجاد شود این به دشمن کمک می کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر عبارات و کلماتی گفته می شود که به منتقدان مذاکرات هسته ای اهانت شود، ما ترجیح می دهیم تحمل کنیم و حرف منطقی بزنیم.

وی درخصوص حضور منتقدان توافق ژنو در رسانه ملی نیز اظهار داشت: آنها تقاضاهایی دارند و بحث منطقی نیز ایرادی ندارد.

حداد عادل ادامه داد: زمانی که حرفی را بشنویم که دوست نداشته باشیم بهتر است واکنش نشان ندهیم چرا که در فضای جامعه باید وحدت و آرامش وجود داشته باشد که تیم مذاکره کننده هسته ای نیز دست بالایی داشته باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٣, ٢١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها