سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دیدار هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با موحدی کرمانی

بروز شده : ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٢:٢۴    نسخه چاپی    
موضوع انسجام، همگرایی و همبستگی بین اصولگرایان موضوع مهم و یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای فعالیت‌های آینده اصولگرایان مخصوصا انتخابات مجلس است و در همین جهت دیدار با آیت‌الله موحدی کرمانی و اعضای جامعه روحانیت مبارز از برنامه‌های ماست.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری خبر داد: اعضای هیات رئیسه شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با دبیر کل و اعضای جامعه روحانیت مبارز دیدار می‌کنند.

 

سید کمال‌الدین سجادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: موضوع انسجام، همگرایی و همبستگی بین اصولگرایان موضوع مهم و یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای فعالیت‌های آینده اصولگرایان مخصوصا انتخابات مجلس است و در همین جهت دیدار با آیت‌الله موحدی کرمانی و اعضای جامعه روحانیت مبارز از برنامه‌های ماست.

 

وی گفت: در همین راستا بین گروه‌های مختلف اصولگرایی دیدارهایی در جریان است، چنانچه چندی پیش چهره‌های اصلی جبهه پایداری با حزب موتلفه دیدار و گفت‌وگو داشتند و این روند ادامه دارد تا این که به انسجام قابل قبولی در بین خود برسیم.

پیش از این اعضای هیات رئیسه و شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با آیت‌الله یزدی دبیر کل جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دیدار و گفت‌وگو داشتند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٠-١٣٩٣, ٠٢:٢۴

   

پر مبحث ترین ها