سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فضای مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی علوم، مثبت است

از پیشنهاد دولت مبنی بر معرفی محمد فرهادی برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استقبال می کنیم چراکه وی فردی دانشمند، انقلابی و مدیری با تجارب مدیریتی ارزنده و مثبت است.
قائم مقام مرکز پژوهش های مجلس اقدام دولت در معرفی محمد فرهادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت علوم را مثبت خواند و گفت: فضای مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی ، مثبت است.

جواد جهانگیرزاده در گفتگو با خانه ملت، اقدام دولت در معرفی محمد فرهادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت علوم را مثبت خواند و افزود: حضور و عملکرد روشن فرهادی در مسوولیت های اجرایی وزارتخانه های علوم و بهداشت در دولت های قبلی در سوابق کاری وی به خوبی مشهود است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس اظهار داشت: از پیشنهاد دولت مبنی بر معرفی محمد فرهادی برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری استقبال می کنیم چراکه وی فردی دانشمند، انقلابی و مدیری با تجارب مدیریتی ارزنده و مثبت است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: حضور فرهادی در سازمان هلال احمر نیز بیانگر مدیریت مناسب و عملکرد غیرحساسیت زای وی است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه در زمان فعلی دیدگاه ها نسبت به فرهادی در مجلس مثبت است، یادآور شد: محمد فرهادی وزیر پیشنهاد شده دولت برای وزارت علوم به طور جدی می تواند اعتماد مجلس را جلب کرده و رای اعتماد نمایندگان را کسب کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ابراز امیدواری کرد: با حضور دکتر فرهادی در راس وزارت علوم، مطالبه ویژه رهبر معظم انقلاب در خصوص نهضت علمی با همکاری مستمر دولت، مجلس و سایر ارکان تاثیرگذار نظام سرعت بیشتری می یابد.
جهانگیرزاده تاکید کرد: با حضور دکتر فرهادی در وزارت علوم، جمهوری اسلامی ایران به جایگاه واقعی خود نزدیک می شود، ضمن اینکه ابراز اعتماد مجلس شورای اسلامی به محمد فرهادی روابط بین مجلس و دولت را مطلوب تر خواهد کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٨-١٣٩٣, ٠٠:٢٩

   

پر مبحث ترین ها