سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عراقچی:دور بعدی مذاکرات کارشناسی ایران و ۱+۵ در نیویورک برگزار می شود

عراقچی همچنین گفت: چهارمین دوره مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 نیز 23 اردیبهشت در وین با حضور وزیر امور خارجه برگزار می شود.
معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزیر امور خارجه کشورمان از برگزاری مرحله بعدی مذاکرات کارشناسی جمهوری اسلامی ایران و ۱+ ۵ از ۱۵ تا ۱۹ اردیبهشت در نیویورک خبر داد.

سیدعباس عراقچی در مصاحبه با واحد مركزي خبر گفت: این مذاکرات در حاشیه اجلاس کمیته مقدماتی بازنگری " ان‌پی‌تی" با حضور کارشناسان هسته ای و فنی کشورمان و اعضای 1+5 انجام می شود.

وی دستور کار این مذاکرات را ادامه بحث‌های فنی و کارشناسی دانست و افزود: اجلاس کمیته مقدماتی بازنگری ان‌پی‌تی 8 تا 19 اردیبهشت در نیویورک برگزار خواهد شد و کارشناسان هسته ای کشورمان نیز به ریاست حمید بعیدی‌نژاد مدیرکل سیاسی وزارت امور خارجه در آن حضور دارند.

عراقچی همچنین گفت: چهارمین دوره مذاکرات هسته ای ایران و 1+5 نیز 23 اردیبهشت در وین با حضور وزیر امور خارجه برگزار می شود.

معاون وزیر امور خارجه با تأکید بر اهمیت این دوره از مذاکرات افزود: در این مذاکرات، تدوین و نگارش متن توافق جامع هسته ای آغاز می شود که کار پیچیده و دشواری است.وی دیدار و رایزنی‌های آقای ظریف و خانم اشتون و مذاکرات دو و چندجانبه گروه‌های مذاکره‌کننده را از برنامه‌های چهارمین دوره مذاکرات وین برشمرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠١-١٣٩٣, ١١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها