سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قاضی‌پور: 3هزار نفر از وزارت صنعت اخراج شدند

کارکنان اخراج شده وزارت صنعت حدود 5 سال در این وزارتخانه کار کرده‌اند اما یک شبه آنها را اخراج کرده‌اند از این رو هیات رئیسه باید این موضوع را پیگیری کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از اخراج 3 هزار نفر از کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت، بر لزوم قرائت گزارش طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال در صحن علنی مجلس تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز چهارشنبه 27 فروردین ماه مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با بیان اینکه متاسفانه اخیراً وزارت صنعت و معدن و تجارت حدود 3 هزار نفر از کارکنان خود را اخراج کرده است گفت: این افراد تحصیلکرده سالها در مباحث اقتصادی و نظارت بر کنترل بازار کار کرده بودند اما متاسفانه اخیرا این وزارتخانه اقدام به اخراج این افراد کرده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیشتر کارکنان اخراج شده از استانهایی مانند کردستان و سیستان بوده‌اند ادامه داد: کارکنان اخراج شده وزارت صنعت حدود 5 سال در این وزارتخانه کار کرده‌اند اما یک شبه آنها را اخراج کرده‌اند از این رو هیات رئیسه باید این موضوع را پیگیری کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح طرح تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال تصریح کرد: ما درباره تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال قانع نشدیم از طرفی دیگر قرار بود که گزارش این طرح در صحن علنی قرائت شود اما به علت خبر برخی رسانه‌ها این موضوع متوقف شد اما قطعا باید گزارش تحقیق تفحص از فدراسیون فوتبال هر چه سریعتر در صحن علنی مجلس قرائت شود.
محمد حسن ابوترابی فرد نائب رئیس مجلس در پاسخ به اخطار این نماینده درباره اخراج کارکنان وزارت صنعت گفت: دستگاههای ذیربط باید براساس قانون اقدام کنند.
telegram 19dey.com
مهدوی    29 فروردین 1393 16:01
ممنون از آقای قاضی پور که غیرت به خرج داد
اگر امام زمان بود شکایتمان را به ایشان میکردیم
آقای نماینده!!!!
به خودتان بیایید ما را بعد از شش سال خدمت در دولت دارند اخراج می کنند
ما بدلیل محدودیت سنی دیگر در هیچ سازمان دولتی نمی توانیم جذب شویم
ما شش سال جوانیمان را در این وزارت صنعت معدن گذاشتیم
یا امام زمان
جمعی از بازرسان در آستانه اخراج وزارت صنعت معدن و تجارت
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١۴:١٠

   

پر مبحث ترین ها