سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پورمختار:

نظام پای پرونده زنجانی ایستاده است

پورمختار گفت: نظام پای پرونده بابک زنجانی ایستاده و هیچ تعارفی هم با وی و افراد دیگر ندارد، بنابراین قوای مجریه، مقننه و قضاییه تا نتیجه نهایی این پرونده را پیگیری خواهند کرد.
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: نظام پای پرونده بابک زنجانی ایستاده و در این زمینه هیچ تعارفی با وی و فرد دیگری ندارد.

محمدعلی پورمختار روز شنبه در گفت وگو با ایرنا با بیان این که رسیدگی به پرونده بابک زنجانی همچنان ادامه دارد، افزود: ما نمی دانیم وی چقدر پول و ملک دارد، ولی هیچ فردی هم نمی گوید که زنجانی مالی در اختیار ندارد.

وی تاکید کرد: ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در حال حاضر شناسایی اموال بابک زنجانی را پیگیری می کند البته اگر خودش در این زمینه همکاری می کرد، بهتر بود.
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از بابک زنجانی و همکاران وی خواست با مسوولان رسیدگی کننده به این موضوع همکاری کنند تا مشکل هر چه زودتر حل شود.

پورمختار همچنین گفت: نظام پای پرونده بابک زنجانی ایستاده و هیچ تعارفی هم با وی و افراد دیگر ندارد، بنابراین قوای مجریه، مقننه و قضاییه تا نتیجه نهایی این پرونده را پیگیری خواهند کرد.
وی درباره بررسی رابطه بابک زنجانی با برخی از نهادها در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت: من در آخرین جلسه حضور نداشتم اما در جلساتی گذشته چنین موضوعی مطرح نشد.

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در این زمینه بررسی هایی انجام می شود، تصریح کرد: فعلا بحث بازگشت پول های در اختیار وی مطرح است و در آینده درباره رسیدگی به موضوعات دیگر این پرونده تصمیم گیری می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠١-١٣٩٣, ٢٢:٠۶

   

پر مبحث ترین ها