سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقبال مجلس به مهرعلیزاده برای وزارت ورزش

بروز شده : ٧-٠٨-١٣٩٢, ١٩:٢١    نسخه چاپی    
شاخص‌های مختلفی برای انتخاب وزیر ورزش مدنظر مجلس است که نداشتن فساد اقتصادی و مدیریتی از جمله مهم ترین آنهاست که مهرعلیزاده در این خصوص مبراست و اتهام خاصی به وی وارد نیست.
یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، محسن مهرعلیزاده را فردی شایسته برای تصدی وزارت ورزش دانسته و گفته است تجربه خوبی از در دوران مدیریت وی بر جای مانده و مجلس اقبال خوبی نسبت به او برای تصدی وزارت ورزش و جوانان دارد.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با ایلنا درخصوص افرادی که برای تصدی وزارت ورزش و جوانان معرفی شده‌اند، اظهار داشت: تاکنون افراد مختلفی در محافل مختلف برای وزارت ورزش و جوانان مانند آقایان فائقی و خادم و مهرعلیزاده معرفی شده‌اند که در میان این گزینه‌ها محسن مهرعلیزاده با توجه به تجارب ارزشمند گذشته فرد موفقی به شمار می‌آید.

وی با تاکید بر تجربه خوب دوران حضور مهرعلیزاده در سازمان تربیت بدنی خاطرنشان کرد: در دوران حضور مهرعلیزاده در سازمان تربیت بدنی، ورزش کشور دوران خوب و موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشت و در این دوره هم می‌توان از تجربیات ارزشمند وی بهره گرفت، همچنین با توجه به عدم رای اعتماد به صالحی‌امیری و سلطانی‌فر، رئیس جمهور این‌بار چهره ورزشی‌تری را انتخاب خواهد کرد.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس در خصوص شاخص‌های انتخاب وزیر ورزش هم گفت: شاخص‌های مختلفی برای انتخاب وزیر ورزش مدنظر مجلس است که نداشتن فساد اقتصادی و مدیریتی از جمله مهم ترین آنهاست که مهرعلیزاده در این خصوص مبراست و اتهام خاصی به وی وارد نیست.

اسدالهی در پایان گفت که سکان دار ورزش کشور باید فردی کاردان، با تجربه و متخصص باشد و بتواند در هر دو حوزه ورزش و جوانان تاثیرگذاری خوبی از خود بر جای گذارد و نقاط ضعف و قوت مجموعه را شناخته و در جهت تقویت نقاط قوت و نیز از بین بردن نقاط ضعف بکوشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٨-١٣٩٢, ١٩:٢١

   

پر مبحث ترین ها