سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از نگاه مخاطبان انتخاب مي‌شود؛

مهمترين و به‎يادماندني‌ترين جمله رهبر معظم انقلاب در سال 89

پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌اي از كاربران درخواست كرده است كه: حال، به نظر شما مهم‌ترين يا به‌يادماندني‌ترين جمله حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در سالي كه گذشت، كدام جمله است؟ نظرتان را ارسال كنيد تا ذيل همين نوشته منتشر شود.
 پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌اي از كاربران درخواست كرده است كه مهم‌ترين يا به‌يادماندني‌ترين جمله‌ رهبر انقلاب را در سالي كه گذشت، انتخاب و ارسال كنند.

در سالي كه گذشت بيش از 80 صفحه از صفحات پايگاه اطلاع‌رساني رهبر انقلاب به متن كامل سخنان عمومي و پيام‌هاي ايشان اختصاص پيدا كرد. بديهي است مرور اين سخنان، مي‌تواند نكات و زواياي جديدي را از آن پديدار كند.
حال اگر چندين چشم و نگاه، با زاويه‌نگاه‌هاي متفاوت نظراتشان را درباره مهم‌ترين يا به‎يادماندني‌ترين جمله رهبر انقلاب در سال 89 بيان كنند، نتيجه‌ اين ابراز نظرها، جالب توجه و حاوي نكات ارزشمندي خواهد بود.
بر اساس اين گزارش پايگاه اطلاع‌رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌اي از كاربران درخواست كرده است كه: حال، به نظر شما مهم‌ترين يا به‌يادماندني‌ترين جمله حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در سالي كه گذشت، كدام جمله است؟ نظرتان را ارسال كنيد تا ذيل همين نوشته منتشر شود.
ضمناً علاقه‌مندان مي‌توانند براي دسترسي به متن سخنراني‌ها و متن پيام‌ها از پايگاه اطلاع‌رساني رهبر انقلاب به آدرس farsi.khamenei.ir استفاده كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٨٩, ١٩:١٨

   

پر مبحث ترین ها