سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سبحانی‌نیا: روحانی اوایل مهر وزرای پیشنهادی را به مجلس معرفی می‌کند

بروز شده : ٨-٠۶-١٣٩٢, ١٢:٢۶    نسخه چاپی    
عضو هیات رئیس مجلس گفت: طبق اخبار رسیده رئیس جمهور سرپرستان وزارت‌خانه‌ها را به مجلس برای گرفتن رای اعتماد معرفی می‌کند.
عضو هیات رئیسه مجلس از معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس در اوایل مهرماه خبر داد.

حجت الاسلام حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خانه ملت، درباره برگزاری جلسات علنی در مجلس قدیم، گفت: بحث‌هایی در جلسات هیات رئیسه برگزار و مقرر شد کارپردازان با شرکتی تعمیر کار جلسه بگذارند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس تصریح کرد: اگر نهایتا شرکتی که که کار تعمیرات را انجام می‌دهد ظرف سه هفته کار تعمیرات را تمام کند جلسات پارلمان به مجلس قدیم انتقال نمی‌یابد و دراین صورت در هفته سوم مجلس صحن علنی نخواهد داشت و فقط نمایندگان در کمیسیون‌ها حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: انتقال جلسات به مجلس قدیم طبق ماده 1آئین نامه داخلی مجلس نیاز به رای‌گیری در صحنه علنی دارد که در آخرین روز کاری صحن علنی مجلس در روز چهارشنبه رای گیری صورت می‌گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره معرفی وزرای پیشنهادی سه وزارتخانه‌ آموزش و پرورش، علوم و ورزش و جوانان، تصریح کرد: طبق اخباری که رسیده قرار است رئیس جمهور اوایل مهر ماه وزرای پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند.

عضو هیات رئیس مجلس با بیان اینکه طبق اخبار رسیده رئیس جمهور سرپرستان وزارت‌خانه‌ها را به مجلس برای گرفتن رای اعتماد معرفی می‌کند، گفت: فضای مجلس به‌گونه‌ای است که اگر توفیقی برای گرفتن رای اعتماد به مجلس معرفی شود رای نمایندگان را دریافت نمی‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۶-١٣٩٢, ١٢:٢۶

   

پر مبحث ترین ها