سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شریعتمداری جبهه اعتدال تشکیل می‌دهد

قصد نداریم در ابتدای راه، فعایت سیاسی را دنبال کنیم بلکه می‌خواهیم در زمینه فرهنگ گام بردایم. از تمام اعضای ستاد نیز برای حضور در این جبهه دعوت به عمل می‌آورم تا برای ایجاد اعتدال‌خواهی در ایران اسلامی، بنده را همراهی کنند. امید دارم که بسیاری از مردم نیز ما را در طول این مسیر یاری رسانند.
محمد شریعتمداری - فعال سیاسی و عضو شورای راهبردی روابط خارجی - عصر دوشنبه با تشکر و قدردانی از اعضای سابق ستاد انتخاباتی خود، از تشکیل جبهه اعتدال خبر داد.

به گزارش ایسنا، شریعتمداری درباره تشکیل جبهه اعتدال گفت: امروز برای فعالیت‌های انتخاباتی و سیاسی دور یک میز جمع نشده‌ایم؛ امروز جمع شده‌ایم برای احیا کلمه حق «اعتدال» که یک کلمه اسلامی و عقلانی است.

وزیر بازرگانی دولت اصلاحات ادامه داد: امروز باید برای برافراشته کردن پرچم اعتدال در کشور قدم برداریم و به خوبی می‌دانیم که راه دشواری را در پیش روی خود داریم. قدم برداشتن در راه میانه و پایداری از این اصل کار سخت و دشواری است اما باید برای برافراشته کردن آن در این راستا حرکت کنیم.

وی اضافه کرد: برای احیای کلمه اعتدال، با شخصیت‌های بزرگی همچون آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، برخی بزرگان و همچنین تمامی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مذاکراتی انجام شد و همه آنها بر ایجاد چنین اقدامی تاکید داشتند و همچنین اعلام کردند که این اقدام کار بسیار دشواری است.

شریعتمداری یادآور شد: قصد نداریم در ابتدای راه، فعایت سیاسی را دنبال کنیم بلکه می‌خواهیم در زمینه فرهنگ گام بردایم. از تمام اعضای ستاد نیز برای حضور در این جبهه دعوت به عمل می‌آورم تا برای ایجاد اعتدال‌خواهی در ایران اسلامی، بنده را همراهی کنند. امید دارم که بسیاری از مردم نیز ما را در طول این مسیر یاری رسانند.

وی در ادامه اظهار کرد: درباره توسعه فرهنگ اعتدال، با آیت‌الله ری‌شهری مذاکراتی صورت دادیم تا با بهره‌گیری از دانشگاه علوم حدیث این گفتمان را در دانشگاه‌های کشور نیز راه‌اندازی کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۴-١٣٩٢, ١٣:۴٨

   

پر مبحث ترین ها