سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس ستاد قالیباف: ائتلاف 1+2 محقق نشد/ قالیباف مظلوم واقع شد

مظفر، شرط انتخاب فرد واحد و منتخب را مشروعیت، کارآمدی و مقبولیت اعلام کرد و افزود: امر مذکور تاکنون محقق نشده و بنده از ائتلاف سه‌گانه استعفا کردم.
رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با بیان اینکه خدشه‌هایی در ائتلاف سه‌گانه به وجود آمد گفت: ائتلاف 1+2 محقق نشد.

به گزارش فارس، حسین مظفر عصر سه شنبه در جمع مردم این شهر با اشاره به انتخاب کاندیدای اصلح اظهار کرد: انتخابات فرآیند مسالمت‌آمیز انتخاب اصلح در جامعه است.

وی، انتخاب فرد اصلح را توسط مردم عنوان کرد و افزود: اصلح در تفکر اجتماعی یک نفر نیست.

مظفر، اعتقاد به نظام‌ اللهی و التزام به آن را از معیارهای فرد اصلح دانست و تصریح کرد: ولایتمداری و قانونگرایی از معیارهای کاندیدای اصلح است.

رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف مبانی ارزشی را بستر انتخاب اصلح اعلام کرد و گفت: مقبولیت در انتخاب اصلح حائز اهمیت است.

وی در ادامه به ائتلاف سه‌گانه اشاره کرد و یادآور شد: انسجام اصولگرایان و پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری میثاق ائتلاف سه‌گانه بود.

مظفر، شرط انتخاب فرد واحد و منتخب را مشروعیت، کارآمدی و مقبولیت اعلام کرد و افزود: امر مذکور تاکنون محقق نشده و بنده از ائتلاف سه‌گانه استعفا کردم.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با اشاره به خدشه‌های ائتلاف سه‌گانه، خاطرنشان کرد: قالیباف در تهران 42 درصد آرا را به خود اختصاص داده بود و بقیه 58 درصد آرا را کسب کردند.

قالیباف مظلوم واقع شد

وی، آرای قالیباف را 2.5 برابر دیگر اعضای ائتلاف سه‌گانه در کشور عنوان کرد و گفت: قالیباف مزایای بیشتری نسبت به دیگران دارد، اما به او ظلم شده است.

مظفر به فعالیت‌های قالیباف در تصدی فرماندهی نیروی انتظامی اشاره کرد و متذکر شد: قالیباف نیروی انتظامی را احیا کرد و این نیرو را با مردم پیوند داد.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با بیان اینکه قالیباف در شهرداری تهران غوغا کرده است، تصریح کرد: اقتصاد، فرهنگ، آموزش و ... در شهرداری وجود دارد.

وی بر انتخاب کاندیدای توانمند تأکید کرد و افزود: در این دوره ریاست جمهوری تنها انسان خوب و ولایی نمی‌خواهیم، بلکه به مدیر عمل‌گرا نیاز داریم و قالیباف مدیر عملیاتی است.

مظفر، ملاک جهاد، ایثار و تلاش برای کشور را بسیار مهم خواند و بیان کرد: به قالیباف تهمت تکنوکرات می‌زنند در صورتی که او مدیری ارزشی، ولایی و عمل‌گرا است.

کابینه دولت قالیباف فراجناحی است

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف، دولت او را فراجناحی و فراحزبی معرفی کرد و گفت: مدیران شهرداری تهران در دولت قالیباف پست نمی‌گیرند.

وی همچنین با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: انقلابی با نام خدا در اوج حاکمیت دو تفکر دین‌ستیز لیبرال و کمونیسم در دنیا به پیروزی رسید.

مظفر، انقلاب اسلامی را منشا تحولی عظیم در دنیا عنوان کرد و یادآور شد: دین را افیون توده‌ها می‌دانستند و در مقابل انقلاب اسلامی تمدن نوینی را به جهان ارائه کرده است.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف با بیان اینکه انقلاب اسلامی توانسته آرمان‌های خود را در نظام بین‌المللی ارائه کند، تصریح کرد: تمام شیاطین علیه ایران بسیج شدند و از اسلام احساس نگرانی و ترس می‌کنند.

وی، ترس شیاطین از انقلاب اسلامی را نشانه اقتدار نظام خواند و اظهار کرد: حضور مردم در صحنه توانسته اقتدار ملی را رقم بزند.

مظفر ملت ایران را بمب هسته‌ای نامید و بیان کرد: مردم ایران نیاز به بمب هسته‌ای ندارند و تا آخرین لحظه از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف بر تحقق امنیت و رفاه در جامعه تأکید کرد و اذعان داشت: در این دوره دولتی می‌خواهیم که مزایای دولت‌های گذشته را داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه آسیب‌های بسیاری در سال‌های گذشته به اصولگرایان وارد شده است، عنوان کرد: مسائل اصلی کشور به حاشیه رفته و قانون به فراموشی سپرده شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٢, ٠۶:۴٨

   

پر مبحث ترین ها