سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی قالیباف ابلاغ شد

پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با فارس، از ابلاغ منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخاباتی به ستادهای استانی و شهرستانی خبرداد.
منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف با امضاء حسین مظفر به تمامی ستادهای فعال این نامزد انتخاباتی در سراسر کشور ابلاغ شد.

پرویز اسماعیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در گفت‌وگو با فارس، از ابلاغ منشور اخلاقی ستاد انتخاباتی این نامزد انتخاباتی به ستادهای استانی و شهرستانی خبرداد.

وی افزود: در راستای تاکید آقای قالیباف و در جهت احترام حداکثری به اخلاق اسلامی، قانون، رقبای محترم و مردم عزیزمان، این ابلاغیه با امضای حسین مظفر به تمام روسای ستادی در استان‌ها و شهرستان‌ها ابلاغ شد.

به گفته اسماعیلی، متن کامل «منشور اخلاقی» که توسط رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف ابلاغ شده، چنین است:

به منظور احترام به قانون و توجه به ارزش‌های والای اسلامی، ایجاد فضای انتخاباتی سالم و اخلاقی، ایجاد شور و نشاط سیاسی، یاس و ناامیدی دشمنان و بد اندیشان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی؛ همچنین ضرورت حفظ شان و منزلت کاندیدای ولایتمدار و بسیجی مورد حمایت جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف، کلیه مسئولان و اعضای ستادهای استانی و شهرستانی ملزم به رعایت موارد ذیل می‌باشند:

1- پاسداری از ارزش‌ها و توجه به آرمان‌های اسلامی و انقلابی در گفتار و رفتار، و تعامل سازنده با اقشار، گروه‌ها و اهتمام به ایجاد فضای معنوی در ستادها جهت تقویت و تحکیم گفتمان انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب.

2- رعایت اخلاق اسلامی، برخورد کریمانه با رقیبان و حامیان آنها، تمرکز بر تبلیغ توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نامزد مورد حمایت و پرهیز از هرگونه بد اخلاقی‌های انتخاباتی، تهمت و افترا به سایر نامزدها.

3- رعایت کامل قوانین و مقررات مربوط به انتخابات، احترام به امر و نهی‌های قانونی از سوی مسئولان ذیربط و پرهیز جدی از هرگونه اقدامات غیرقانونی و غیر منطقی.

4- صرفه‌جویی در هزینه‌های تبلیغاتی و پرهیز از هر گونه اسراف (ولخرجی‌های نابجا و اقدامات لوکس و تشریفاتی) حتی اگر هزینه‌های آن از سوی حامیان و هواداران تامین شده باشد.

5- حفظ آرامش و اعتدال در موضع گیری‌ها و تبلیغات و پرهیز از اقدامات هیجانی و احساسی و اقدامات عوام فریبانه، ضمن ایجاد امید، شور و نشاط انتخاباتی در محیط ستادها و جامعه پیرامونی.

6- همکاری و تعامل سازنده بین نیروهای حامی دکتر قالیباف که با عناوین مختلف در سطح استان و منطقه تلاش می‌کنند و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی‌های اقشار مختلف حامیان، نیز هم افزایی نیروهای مذکور در جهت حمایت از نامزد مورد حمایت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٣-١٣٩٢, ١١:۴١

   

پر مبحث ترین ها