سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جمعي از روحانيون قم خطاب به دكتر جليلي:

مراقب افراد مسأله‌دار باشيد

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٢, ١٧:٣۶    نسخه چاپی    
از شما تقاضا داريم پيش از سفر به قم بار ديگر فرمايشات پر عتاب مقام معظم رهبري در واكنش به اين حركت دشمن شادكن و نيز گزارش‌هاي مراكز مختلف حكومتي از جمله گزارش هيأت تحقيق و تفحص مجلس را مرور نماييد.
جمعي از طلاب حوزه علميه قم در نامه‌اي به دكتر جليلي از وي خواستند مراقب باشند افراد مسئله دار و طرفدار جريان انحرافي وي را مصادره نكنند.

در نامه طلاب به آقاي جليلي آمده است:

حضور جناب آقاي سعيد جليلي

نامزد محترم يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري

ضمن عرض سلام و قدرداني از حضور شما در عرصه انتخابات و تلاش و نقش‌آفريني در راستاي شكل‌گيري حماسه سياسي مورد نظر رهبر معظم انقلاب لازم ديديم نكاتي را از باب نصيحت و خيرخواهي به عرض برسانيم:

همان‌گونه كه مستحضريد مقام معظم رهبري(مدظله‌العالي) در بيانات خويش، عاري بودن از نقاط ضعف رئيس جمهور كنوني را به عنوان يكي از شاخصه‌هاي نامزد اصلح در انتخابات پيش رو معرفي فرمودند.

بي‌ترديد يكي از نقاط ضعف برجسته و جدي رئيس‌جمهور كنوني حمايت و جانبداري بي دليل از برخي افراد منحرف و مسئله‌دار و جاي‌دادن اين قبيل افراد در حلقه اصلي اطرافيان خويش است. همين مسئله در طول ساليان اخير موجب تحميل هزينه‌هاي هگفتي به نظام، انقلاب و مردم شده است.

آنگونه كه از خبرها به گوش مي‌رسد سركردگان جريان مسئله‌دار كه با اخلال در راهپيمايي 22 بهمن شهر مقدس قم و توهين به حريم مطهر حضرت معصومه(س) و جايگاه رياست مجلس شوراي اسلامي موجب تكدر خاطر شديد رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام و علماي اعلام و عامه مردم بصير در سرتاسر كشور شدند اكنون روي جنابعالي حساب ويژه‌اي بازكرده و سعي در مصادره شخصيت شما به نفع افكار و رويكردهاي افراطي و منزجر‌كننده خويش دارند.

از شما تقاضا داريم پيش از سفر به قم بار ديگر فرمايشات پر عتاب مقام معظم رهبري در واكنش به اين حركت دشمن شادكن و نيز گزارش‌هاي مراكز مختلف حكومتي از جمله گزارش هيأت تحقيق و تفحص مجلس را مرور نماييد.

بي‌شك حتي با چشم‌پوشي از ارزش‌هاي انقلابي و مكتبي و تنها با در نظر گرفتن اقبال مردمي نيز به اين نكته رهنمون خواهيد شد كه مصلحت شما در طرد اين افراد از پيرامون خويش و مأيوس گذاشتن آنهاست. اگر چه به نظر مي‌رسد در نگاه شما معيارهاي مكتبي و اخلاقي و جلب رضايت رهبر فرزانه انقلاب و همه دلسوزان بر ساير مسائل اولويت داشته باشد.
جمعي از طلاب حوزه علميه قم
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٢, ١٧:٣۶

   

پر مبحث ترین ها