سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سايت‌ حامي‌ دولت:جلیلی‌«بشارت‌ بزرگ» احمدی‌نژاد است + تصویر

بروز شده : ۶-٠٣-١٣٩٢, ١٢:٣۵    نسخه چاپی    
حرکت پرشتاب سالهای اخیر با انتخاب مردی از تبار جهاد و شهادت تداوم خواهد یافت در حالی که یاران گذشته نیز کماکان مشغول نقش آفرینی و انجام وظیفه خواهند بود. شاید دوره ظاهری تجسم ضعف های احمدی نژاد به سرآمده باشد اما گذشت زمان به خوبی نشان خواهد داد احمدی نژاد، تجسم نقاط قوت احمدی نژاد، محدودیت زمانی ندارد و باز شاید گذشت زمان نشان دهد که تجسم ضعف های احمدی نژاد که بسیار غیرمنصفانه مورد هجوم بود نیز از بین رفتنی نیست.
يك سایت نزدیک به دولت، از سعید جلیلی با عنوان «بشارت بزرگ» محمود احمدی‌نژاد نام برد و مدعي شد: «دنیا خواهد دید چگونه احمدی‌نژاد بار ديگر همه را مبهوت سیاست و تدبیر خویش خواهد کرد.»
 سايت‌ حامي‌ دولت:جلیلی‌«بشارت‌ بزرگ» احمدی‌نژاد است + تصویر

سایت «رایحه ظهور» که از سوی سازندگان مستند جنجالی «ظهور بسیار نزدیک است» اداره می‌شود٬ با انتشار یادداشت و تصاویری از سعید جلیلی٬ از وی به عنوان «گزینه نهایی» احمدی‌نژاد در انتخابات نام برده و جلیلی را با عنوان مردی از تبار «جهاد» و «شهادت» نام برده که قرار است راه دولت احمدی‌نژاد را ادامه دهد و ادامه داده است: «کسانی که فکر می‌کنند احمدی‌نژاد سیاس و زیرک به راحتی در حال محو شدن از آسمان سیاسی کشور است، سخت در اشتباه هستند. ...دوست و دشمن آن روزی به عمق سیاست و کیاست احمدی‌نژاد پی خواهند برد که ببینند وی چگونه با درایت و زیرکی به همراه خود معبری نورانی به سوی آینده باز کرد.»

در بخش‌هايي از اين مقاله آمده است:
...واقع گرا و واقع بین باشیم، احمدی نژادی که در آغاز کار و با دستان خالی در برابر اژدهای هفت سر نفاق پیروز شد، اینک و با دارا بودن بسیاری از امکانات و فرصت ها به طریق اولی امکان پیروزی بر جبهه نفاق فرتوت و زخم خورده را داشته و دارد و به این آسانی که برخی از دوستان فکر مي‌کنند میدان را واگذار نکرده و نخواهد کرد.

...عده ای گمان مي‌کنند که احمدی نژاد تمام شد، او خود را فدا کرد تا بتواند نااهلان را که بار دیگر برای بازگشت دوباره و تسلط بر انقلاب خیز برداشته بودند کنار بزند، اما دوست و دشمن آن روزی به عمق سیاست و کیاست احمدی نژاد پی خواهند برد که ببینند وی چگونه با درایت و زیرکی به همراه خود معبری نورانی بسوی آینده باز کرد تا جریان حماسه و جهاد ۸ سال اخیر برای رسیدن به سرچشمه موعود خود ساری و جاری گردد، و اینگونه بود که احمدی نژاد با اطمینان و طمانینه قلبی به " ده برابر انقلابی تر بودن دولت بعدی" بشارت مي‌داد و مژده میداد که "دولت بعدی در تراز بالاتری از دولت کنونی قرار خواهد داشت".

...حرکت پرشتاب سالهای اخیر با انتخاب مردی از تبار جهاد و شهادت تداوم خواهد یافت در حالی که یاران گذشته نیز کماکان مشغول نقش آفرینی و انجام وظیفه خواهند بود. شاید دوره ظاهری تجسم ضعف های احمدی نژاد به سرآمده باشد اما گذشت زمان به خوبی نشان خواهد داد احمدی نژاد، تجسم نقاط قوت احمدی نژاد، محدودیت زمانی ندارد و باز شاید گذشت زمان نشان دهد که تجسم ضعف های احمدی نژاد که بسیار غیرمنصفانه مورد هجوم بود نیز از بین رفتنی نیست.

...به فضل الهی قوم مقدمه ساز به سلامتی در حال گذر از پیچ بزرگ تاریخی ست و در این میان جبهه باطل که خوابهای بسیاری برای این ایام دیده بود و خیالهای خامی داشت، در این دوران زوال و نابودی، هیچ راه چاره ای جز آغاز نبرد نهایی در پیش روی خود نخواهد داشت، راه چاره ای که ان شاالله به سرعت به پرتگاه نابودی آنها و گلستان ظهور مستضعفان ختم خواهد شد.

...و به فضل الهی این بار از پشت خیمه های معاویه بازنخواهیم گشت، این بار با نه تنها خیمه های نیرنگ و تزویر معاویه های مسلمان نما که کاخ های ظلم و ستم استکبار را ریشه کن خواهیم کرد. لحظه موعود به سرعت در حال فرا رسیدن است و این بشارت را مي‌توان به خوبی در وحشت دشمنان از وقایع منطقه از سرزمین حجاز و شام تا بحرین و یمن و عراق و ایران مشاهده کرد و این همان بشارتیست که ۸ سال پی در پی مبشران بزرگ ظهور از امام خامنه ای(مدظله) تا دکتر احمدی نژاد و بزرگان دیگر نوید آن را داده اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٣-١٣٩٢, ١٢:٣۵

   

پر مبحث ترین ها