سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله موحدی کرمانی: کاندیداها در تبلیغات به حداقل‌ها قناعت کنند

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٢, ١٢:٠۴    نسخه چاپی    
همچنین وی با اشاره به احراز صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان و تشکر از این شورا گفت: البته انتظاری جز این از فقهای عادل و سایر عزیزان در این شورا نیست و مقام معظم رهبری نیز بر ضرورت رعایت قانون در این باره تاکید کردند.
خطیب نماز جمعه تهران بر لزوم قناعت به حداقل‌ها در تبلیغات ریاست جمهوری بر ضرورت توجه به به اطاعت از ولی فقیه به عنوان یک معیار در انتخابات ریاست جمهوری از سوی مردم تاکید کرد.

به گزارش فارس، آیت‌الله محمد علی موحدی کرمانی خطیب نماز جمعه عبادی سیاسی تهران در خطبه دوم نماز جمعه اين هفته تهران با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: مقام معظم رهبری در این خصوص مطالب فراوانی را بیان کردند که قبل از همه آنها بر ضرورت شرکت گسترده در انتخابات تاکید کردند. شرکت گسترده در انتخابات به معنی این است که ایران را دوست می‌داریم. شرکت در انتخابات و حضور گسترده آن به معنای وطن‌دوستی است.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به شرایط و خصوصیاتی که مقام معظم رهبری برای مقام ریاست جمهوری ذکر کرده‌اند تصریح کرد: ایمان به خدا، مدیر و مدبر بودن، شجاعت، عدالت و توجه به محرومین، دوری از دیکتاتوری، صالح و کاردان بودن و همچنین تبعیت، ولایت، همه و همه از جمله خصوصیاتی است که برای رئیس جمهور ذکر شده است.

آیت‌الله موحدی کرمانی در ادامه با اشاره به وقت مناسب کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری برای معرفی و تبلیغات تلویزیونی ادامه داد: به نظر من معرفی کاندیداها در این فرصت امکان‌پذیر است و دیگر نیازی به تبلیغات و پوستر و عکس وجود ندارد. من معتقدم که چنین انتخاباتی تحقیر مردم است.

مردم به عکس رای نمی‌دهند. مردم بصیرت و عمل فرد را می‌بینند. مردم ساده‌زیستی و برنامه‌های یک کاندیدا را می‌بینند. قدرتمند‌ترین کاندیدا کدام است؟ کاندیدایی که بیش از همه عکس داشته باشد؟

وی در با اشاره به اینکه کاندیداها به حداقل تبلیغات از طریق عکس و بنر قناعت کنند گفت: به نظر من مردم به کسی رای دهند که تبلیغاتش از همه کمتر است و این آزمایشی برای همه کاندیداها محسوب می‌شود.

همچنین وی با اشاره به احراز صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان و تشکر از این شورا گفت: البته انتظاری جز این از فقهای عادل و سایر عزیزان در این شورا نیست و مقام معظم رهبری نیز بر ضرورت رعایت قانون در این باره تاکید کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٢, ١٢:٠۴

   

پر مبحث ترین ها