سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مظفر: قالیباف هنوز به میثاق ائتلاف ۱+۲ پایبند است

مظفر درباره امکان پیوستن جلیلی به ائتلاف ۱+۲، یادآور شد: این موضوع هم هنوز مشخص نیست، اما آرزوی ما اجماع تمام اصولگرایان است، از این‌رو ما از پیوستن جلیلی استقبال می‌کنیم.
رئیس ستاد انتخابات ائتلاف ۱+۲، با بیان اینکه قالیباف هنوز به میثاق ائتلاف ۱+۲ پایبند است، گفت: از پیوستن جلیلی به ائتلاف ۳ گانه استقبال می‌کنیم.

حسین مظفردر گفتگو با خانه ملت و در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر قالیباف مبنی‌بر اینکه صورت مسئله ائتلاف ۱+۲ پاک شده است، گفت:‌ خیلی برای پاک کردن این ائتلاف تلاش می‌کنند، اما ائتلاف همچنان به قوت خودش پایدار و پا برجا بوده و قالیباف هم به میثاق ائتلاف ۱+۲ استوار است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به اطلاعیه منتشر شده از سوی قالیباف، افزود‌: منظور از اطلاعیه منتشر شده این است که قالیباف تا زمان تعیین یک نفر به‌عنوان منتخب در ائتلاف ۱+۲ باقی می‌ماند.

وی در پاسخ به سؤالی درباره امکان گرایش غلامعلی حداد‌عادل به سمت سعید جلیلی، تصریح کرد: این موضوع هنوز معلوم نیست، زیرا تاکنون تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

مظفر درباره امکان پیوستن جلیلی به ائتلاف ۱+۲، یادآور شد: این موضوع هم هنوز مشخص نیست، اما آرزوی ما اجماع تمام اصولگرایان است، از این‌رو ما از پیوستن جلیلی استقبال می‌کنیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر اینکه تعدد کاندیداها به‌طور حتم به ضرر اصولگرایان است، گفت: البته در صورت اجماع آن یک نفر باید در جامعه مقبولیت مردمی داشته و بتواند رقیب جدی برای دیگر کاندیداها باشد.

معاون نظارت رئیس مجلس، در پاسخ به سؤالی درباره خبری مبنی‌بر اجرای نظرسنجی ائتلاف ۱+۲ در هفته اول شروع تبلیغات کاندیداهای ریاست‌جمهوری، افزود‌: این موضوع در جلسه مقدماتی مطرح شد ولی به تصویب شورای ائتلاف نرسید، اما بعضی افراد بر اجرای این طرح اعتقاد دارند، از طرف دیگر هنوز زمان اعلام نتیجه نظرسنجی معلوم نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٢, ١۴:٢٩

   

پر مبحث ترین ها