سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی: از کاندیداتوری هاشمی خوشحالم

10 روز برای کناره‌گیری‌ کاندیداها به نفع چهره‌های شاخص صبر کنید

پس از بررسی و اعلام صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان می توان گفت که چه کسانی می مانند، چه کسانی می روند و چه کسانی به نفع دیگری کنار خواهند رفت.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان این که از کاندیداتوری آیت الله هاشمی رفسنجانی خوشحال است، گفت: برای این که مشخص شود، چه کاندیدایی به نفع دیگری کنار خواهد کشید، 10 روز دیگر باید صبر کنید.

حجت الاسلام حسن روحانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آرایش جدید کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری با وارد شدن هاشمی رفسنجانی به این عرصه، اظهار کرد: برای تشریح و تبیین فضای جدید آرایش سیاسی پس از ورود آقای هاشمی باید بگذاریم فضا روشن تر بشود.

وی افزود: البته در حال حاضر و پس از ثبت نام آیت الله هاشمی رفسنجانی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، شاهد تغییر و تحولات در چیدمان کاندیداها هستیم، اما باید صبر کرد و دید که در نهایت شورای نگهبان چه کسانی را تائید صلاحیت خواهد کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: پس از بررسی و اعلام صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان می توان گفت که چه کسانی می مانند، چه کسانی می روند و چه کسانی به نفع دیگری کنار خواهند رفت.

وی تاکید کرد که تا یک هفته یا 10 روز دیگر، وضعیت آرایش سیاسی کاندیداهای حاضر در انتخابات ریاست جمهوری کاملا مشخص می شود.

در پاسخ به سئوالی درباره کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی در انتخابات نظرش را اینگونه بیان کرد: ابتدا باید اشاره کنم که من از این که آقای هاشمی نامزد انتخابات شدند بسیار خوشحالم و از این موضوع استقبال می کنم و کاندیداتوری وی در شرایط فعلی کشور را نوعی فداکاری می دانم. اعتقاد راسخ دارم که باید شرایط کشور را به عقلانیت و مدیریت صحیح بازگردانیم و آقای هاشمی این توانایی را دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٢, ٠۵:١٢

   

پر مبحث ترین ها