سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

هاشمی رفسنجانی مصمم ترشده است

بروز شده : ۵-١٢-١٣٨٩, ١٨:٢٨    نسخه چاپی    
رئیس دفتر ریاست مجلس خبرگان رهبری ضمن تاكيد بر حضور آيت الله هاشمي رفسنجاني در انتخابات رياست مجلس خبرگان رهبري تاكيد كرد : روحیه با نشاط و شاداب و انقلابی آیت الله هاشمی با اتکا به آراء بی‌سابقه یک میلیون و هفتصدهزار نفری مردم در مجلس خبرگان و دلسوزی صادقانه برای نظام باعث شده که انتقادهای کور و مغرضانه تازه به دوران رسیده‌ها همانند کوبیدن اب در هاون شود.

حجت الاسلام نوری شاهرودی در گفت‌وگفت با خبرنگار ايلنا، تاكيد كرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی مصمم هستند که در انتخابات ریاست این دوره مجلس خبرگان شرکت نمایند.

وی با اشاره به اقدام خلاف تقوی و اخلاق برخی از خبرگزاری‌ها و سایت‌ها گفت: منش و‌ روش رئیس مجلس خبرگان رهبری خدمت و ادای تکلیف نسبت به انقلاب اسلامی در هر سنگر و جایگاه است،بنابراین عدم حضور و فاصله گرفتن و عقب نشینی در قاموس فردی که خود از پدید آورندگان نظام مقدس جمهوری اسلامی است معنا و مفهومی ندارد.

وي ادامه داد : من مطمئن هستم که جنگ روانی و تخریب‌های دوره‌ای و جریان سازی و تهمت‌ها و اکاذیب در اندیشه و افکار فقهای مجلس خبرگان رهبری هم نه تنها تا بحال هیچ اثری نداشته، بلکه به اذعان برخی از آنان این حجم خبرهای منفی و تخریب قطعا اثری معکوس خواهد شد.

رئیس دفتر ریاست مجلس خبرگان رهبری تصريح كرد: روحیه با نشاط و شاداب و انقلابی آیت الله هاشمی با اتکا به آراء بی‌سابقه یک میلیون و هفتصدهزار نفری مردم در مجلس خبرگان و دلسوزی صادقانه برای نظام باعث شده که انتقادهای کور و مغرضانه تازه به دوران رسیده ها همانند کوبیدن اب در هاون شود.

نوری شاهرودی با مضحک و بی اثر خواندن شایعاتی مربوط به روابط آیت الله هاشمی با رهبر معظم انقلاب گفت: هر چند اختلاف نظر در موضوعات مسئله‌ای طبیعی و موجب رشد و تعالی است ولی من بارها از ایشان شنیده‌ام که امروز هم هیچ شخصیتی بهتر از آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد.

وی در پایان اعلام كرد که شرکت حضور آیت الله هاشمی در این دوره از انتخابات ریاست مجلس خبرگان قطعی و فقهای محترم مجلس خبرگان به این نکته توجه خواهند داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٢-١٣٨٩, ١٨:٢٨

   

پر مبحث ترین ها