سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حداد عادل: اجماع اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری بعید است

حداد عادل در خصوص شركت در انتخابات رياست جمهوري گفت: درحال بررسی این موضوع هستم و هنوز به تصمیمی درباره شرکت و عدم شرکت نرسیده ام.
نماینده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه هنوز به تصمیمی درباره شرکت و عدم شرکت نرسیده ام گفت:
احتمال اجماع بر روی یک نامزد را در انتخابات ریاست جمهوری از سوی اصولگرایان بعید مي دانم.

به گزارش مهر، غلامعلی حداد عادل در گفتگو با خبرنگاران در گرگان در پاسخ به اینکه آیا اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدای واحدی خواهند داشت گفت: بعید می دانم در این انتخابات به وحدت نظر برسند.

وی اظهار داشت: مثلا در انتخابات مجلس در تهران سه و یا چند نفر معرفی می شوند و هر تعدادی که تایید شد روی آنها اجماع می کنند.

وی عنوان کرد: وقتی صحبت از انتخاب یک نفر است، احتمالا یا به اجماع نرسند و یا مشکل است که به توافق برسند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: این اظهار نظر بر اساس تجربیات انتخابات گذشته ریاست جمهوری عنوان می شود که تا حالا وقتی انتخاب یک نفر مطرح بود وحدت نظر نداشتیم.

وی اظهار داشت: احتمال دارد در انتخابات آتی نیز چند نفر از اصولگرایان وارد صحنه شوند.
همچنين حداد عادل در خصوص شركت در انتخابات رياست جمهوري گفت: درحال بررسی این موضوع هستم و هنوز به تصمیمی درباره شرکت و عدم شرکت نرسیده ام.

وی در پاسخ به سئوالي درباره اینکه چرا مرتضوی رئیس سازمان تامین اجتماعی استعفا نداده و برکنار نشده است گفت: من از اول طرح استیضاح وزیر کار را امضا نکرده بودم و بعد از طرح استیضاح، مرتضوی اعلام کرد که هرچه حداد بگوید گوش می کنم.

وی اظهار داشت: در صحبت با مرتضوی به ایشان پیشنهاد دادم که بهترین کار در این شرایط استعفاست که وی نیز پذیرفت و استعفا کرد.

حداد عادل گفت: بعد از اینکه نمایندگان استیضاح وزیر کار را پس گرفتند، مرتضوی نیز استعفایش را پس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پاسخ به اینکه آیا استیضاح دوباره وزیر کار در دستور کار نیست گفت: وزرای دیگری در نوبت استیضاح هستند و فعلا نوبت به شیخ الاسلامی وزیر کار نمی رسد.

وی با اشاره به نگرانیهای برخی دانشجویان درباره بازار کار و آینده شغلی گفت: سن دانشجویی سن نگرانی است درحالیکه اگر فرد علم و دانش داشته باشد، مشکلی برایش نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩١, ١۵:٣٩

   

پر مبحث ترین ها