سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حضور مهدی هاشمی در دادسرا

بروز شده : ٣-٠٧-١٣٩١, ١٠:٢٠    نسخه چاپی    
محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی: امروز برای رسیدگی به اتهامات به همراه مهدی هاشمی در دادسرای شهید مقدس حاضر شدیم. دیروز در فرودگاه تفهیم اتهام صورت نگرفت و به احتمال قوی امروز اتهامات به موکلم تفهیم خواهد شد.
مهدی هاشمی و وکیل مدافعش برای رسیدگی به اتهامات صبح دوشنبه در دادسرای شهید مقدس حاضر شدند.

به گزارش مهر، مهدی هاشمی شامگاه یکشنبه وارد ایران شد که نماینده دادستانی برگه احضاریه حضور وی در دادسرا را به وی ابلاغ کرد.

در حالی که مهدی هاشمی پس از دریافت احضاریه راهی خانه شده بود دو تن از فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در فرودگاه مدعی شدند ماموران امنیتی مهدی را بازداشت کردند که این موضوع بلافاصله از سوی وکیل وی تکذیب شد.

محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی در گفتگو با مهر اظهار داشت:‌ امروز برای رسیدگی به اتهامات به همراه مهدی هاشمی در دادسرای شهید مقدس حاضر شدیم. دیروز در فرودگاه تفهیم اتهام صورت نگرفت و به احتمال قوی امروز اتهامات به موکلم تفهیم خواهد شد.

وی افزود: ابلاغیه از سوی قاضی رشته احمدی سرپرست دادسرای شهید مقدس صادر شده و ما برای رسیدگی به پرونده به دفتر وی خواهیم رفت.

طباطبایی در پاسخ به این پرسش که احتمال دارد مهدی هاشمی امروز از سوی دادستانی بازداشت شود، اظهار داشت: ‌باید منتظر تفهیم اتهام، تحقیقات قاضی و نظر وی باشیم. قاضی با توجه به نوع اتهامات قرار قانونی را صادر خواهد کرد که این قرار می تواند بازداشت هم باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٧-١٣٩١, ١٠:٢٠

   

پر مبحث ترین ها