سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سبحانی نیا با مهر مطرح کرد:

تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت و دانشگاه پیام نور در مجلس

طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و پیام نور نیز به دنبال درخواست نمایندگان به هیات رئیسه مجلس و سپس به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شد تا مورد بررسی قرار گیرد و گزارش آن به صحن مجلس ارائه شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس از ارائه چند طرح تحقیق و تفحص به هیئت رئیسه مجلس خبر داد و گفت: مهمترین این طرح ها تقاضای بررسی عملکرد ستاد مدیریت حمل ونقل و سوخت کشور است که به کمیسیون اقتصادی مجلس ارجاع شد.

حسین سبحانی نیا در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، با بیان اینکه از زمان آغاز به کار مجلس نهم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در درخواست های مختلف، خواستار تحقیق و تفحص از دستگاه های مختلف شده‌اند، گفت: مهمترین این تقاضاها تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور از سال اول اجرای برنامه چهارم تا مردادماه سال 91 است.

وی ادامه داد: این درخواست به همراه چند درخواست دیگر برای تحقیق و تفحص از دستگاه‌ها و نهادها به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع شده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: طرح تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد و پیام نور نیز به دنبال درخواست نمایندگان به هیات رئیسه مجلس و سپس به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شد تا مورد بررسی قرار گیرد و گزارش آن به صحن مجلس ارائه شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۶-١٣٩١, ٢٠:١٢

   

پر مبحث ترین ها