سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تشكر محمدرضا تابش از تمهيدات دولت براي مهار گراني

بروز شده : ٨-٠۵-١٣٩١, ١٢:۴٣    نسخه چاپی    
طبق اصل 176 قانون اساسی ستاد ویژه ای برای مقابله با گرانی ها و شرایط اقتصادی فعلی ایجاد شده است که تنها می تواند هماهنگ کننده دستگاه ها باشد و حق دور زدن قانونی و فراخوانی را ندارد.
نماینده اردکان گفت: ستاد ویژه ای که برای مقابله با گرانی ها و شرایط اقتصادی فعلی ایجاد شده تنها می تواند هماهنگ کننده دستگاه ها باشد و حق دور زدن قانون را ندارد.

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا تابش در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در اخطاری با اشاره به تحریم های اعمال شده از سوی کشورهای استکباری و چالش های بوجود آمده ناشی از آن، گفت: دولتمردان در شرایط فعلی تمهیداتی اندیشیده اند که انصافا جای تشکر دارد. هرچند باید قبل از آن پیش بینی های لازم صورت می گرفت.

وی به گزارش وزاری اقتصادی دولت در جلسه روز چهارشنبه هفته گذشته مجلس اشاره و تصریح کرد: طبق اصل 176 قانون اساسی ستاد ویژه ای برای مقابله با گرانی ها و شرایط اقتصادی فعلی ایجاد شده است که تنها می تواند هماهنگ کننده دستگاه ها باشد و حق دور زدن قانونی و فراخوانی را ندارد.

از سوی دیگر مشی مقام معظم رهبری دادن حکم حکومتی مگر در موارد کاملا اضطراری نیست؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه قانون گرایی را از تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان ساخت: اما در حال حاضر مشاهده می شود که دولتمردان به بهانه تحریم ها، قوانین را دور می زنند. در حالیکه اگر نیاز به اصلاح یا تغییر برخی قوانین است باید روال قانونی آن طی شود تا هم کار دستگاه ها مختل نشود هم شان مجلس حفظ شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۵-١٣٩١, ١٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها