سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

گرانی‌های جامعه برای دولت عادی شده است

گرانی های فعلی نتیجه مدیریت غلط اقتصادی دولت و اجرای نادرست هدفمندی یارانه ها است.زمانی که در فاز اول هدفمندی به دولت تذکر می دادیم که دولت قانون هدفمندی را سلیقه ای اجرا می کند نگران قوت گرفتن تورم بودیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی توجهی دولت به گرانی ها اظهار داشت: دولت به گرانی ها عادت کرده و منکر آن می شود.

سید ناصر موسوی لارگانی در گفتگو با مجلس نیوز گفت:گرانی ها به اندازه ای زیاد شده است و تا اندازه ای رو به رشد است که دیگر نمی توان آنها را ناشی از تحریم دانست .

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که گرانی های فعلی نتیجه مدیریت غلط اقتصادی دولت و اجرای نادرست هدفمندی یارانه ها است، افزود: زمانی که در فاز اول هدفمندی به دولت تذکر می دادیم که دولت قانون هدفمندی را سلیقه ای اجرا می کند نگران قوت گرفتن تورم بودیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت نه تنها توجهی به گرانی ها ندارد بلکه تیم اقتصادی دولت منکر گرانی ها نیز می شود.

موسوی لارگانی در ادامه این مطلب افزود: در هر مقطعی از زمان که گرانی ها به حد سر سام آوری رسید دولت اقدامات مقطعی کنترلی انجام داد و با اقدامات کنترلی انجام شده قیمتها مقداری ثابت شده است اما گرانی با اقدامات عجولانه قابل حل نیست و نیازمند اقدامات سنجیده است.

وی در خاتمه تاکید کرد: به نظر می رسد مدیریت ناکارامد اقتصادی دولت تا اندازه ای به روال همیشگی تبدیل شده که دولت به گرانی ها عادت کرده و منکر آن می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠۴-١٣٩١, ١٢:۴١

   

پر مبحث ترین ها