سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد:

انتخابات در رامسر و دماوند ابطال شد/صحت نتایج انتخابات در ۱۳ حوزه‌

نتیجه دور نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه "تنکابن، رامسر، عباس‌آباد" و "دماوند و فیروزکوه" باطل شده است.
سخنگوی شورای نگهبان با اعلام ابطال انتخابات در حوزه های انتخابیه رامسر و دماوند جزئیات نتایج انتخابات در برخی حوزه‌های انتخابیه را اعلام کرد.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبر نگار مهر اظهار داشت: نتیجه دور نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه "تنکابن، رامسر، عباس‌آباد" و "دماوند و فیروزکوه" باطل شده است.

و ی بدون اشاره به علت ابطال انتخابات در این حوزه های انتخابیه تصریح کرد: بر اساس نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه سمیرم، آرای نفر اول ابطال شد و با این حساب نفرات دوم و سوم به مرحله دوم راه یافتند.

کداخدایی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند نیز نتیجه انتخابات درخصوص نفر دوم باطل اعلام شده است گفت: در این حوزه نیز نفرات سوم و چهارم به مرحله دوم راه یافته‌اند.

سخنگوی شورای نگهبان اظهار داشت: پرونده‌های حوزه‌های انتخابیه با عنایت به ماده ۷۳ قانون انتخابات مورد بررسی قرار گرفت و صحت نتایج انتخابات در ۱۳ حوزه‌ انتخابیه به شرح ذیل اعلام شد:

۱- نطنز، بخش قمصر
۲- ایلام، ایوان، شیروان، چرداول، مهران، ملکشاهی
۳-کردکوی، ترکمن، بندرگز، گمیشان
۴-ساری، میاندرود
۵-تویسرکان
۶- دامغان
۷-کهگیلویه، بهمئی، چرام
۸-زرند و کوهبنان
۹-ماهنشان، ایجرود، دهستان‌های بوغدا کندی و قلتوق
۱۰-نهاوند
۱۱- پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی
۱۲- اصفهان
۱۳- رزن
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩١, ١٨:٢١

   

پر مبحث ترین ها