سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طی حکمی؛

رهبر انقلاب نماینده ولی فقیه در استان کردستان را منصوب کردند

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام حاج سید محمد حسینی شاهرودی را به سمت نماینده خود در استان کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام حاج سید محمد حسینی شاهرودی را به سمت نماینده خود در استان کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب کردند.

متن حکم به این شرح است :
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جناب حجت الاسلام آقای حاج سید محمّد حسینی شاهرودی دامت توفیقاته
 
اکنون که جناب حجت الاسلام آقای حاج سیّدموسی موسوی در سنگر دیگری مشغول به خدمت شده اند، ضمن تشکر از ایشان که در سالهای طولانی بار سنگین مسئولیت را بر دوش داشته و خدمات کم نظیر خود را شجاعانه و همراه با بردباری و حکمت به انجام رسانیده اند، جنابعالی را به سمت نماینده خود در استان کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور منصوب می کنم.
 
ایمان عمیق به اسلام و وفاداری جوانمردانه و فداکارانه به ایران و نظام جمهوری اسلامی و عشق به اهل بیت علیهم السلام از جمله صفات برجسته یی است که مردم شریف کردستان در دوران های گوناگون بدان شناخته شده اند. دوران سخت جنگ تحمیلی و تهاجم گروههای ضدانقلاب، میدان آزمون افتخارآمیزی برای آن مردم غیور و مؤمن و علمای مبارز و نجیب آن دیار بود.
 
امیدوارم با توفیق الهی، جناب عالی که بحمدالله به زیور علم و عمل آراسته و از درایت و روحیه ی ابتکار برخوردار می باشید، از عهده ی کلیه ی امور شرعی، اجتماعی و سیاسی که مربوط به نمایندگان ولی فقیه است، به خوبی برآیید و نسبت به علمای محترم محلی و بخصوص مدارس علمیه و مراکز دینی و تبلیغی اهل سنّت و شیعه کمال رعایت را مبذول دارید و با هدایت فعالیتهای دینی، فرهنگی و اجتماعی و هماهنگ ساختن نهادهای مسئول در رفع نیازمندیهای مذهبی و مشکلات اساسی و دینی اهالی آن سامان موفق باشید.
 
بدیهی است که کلیه ی دستگاههای مسئول در آن استان و کشور موظف اند جنابعالی را در انجام این مسئولیت کمک و همکاری نمایند.
 
سیدعلی خامنه ای
   12/دی/1389  
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٨٩, ١۵:٢٨

   

پر مبحث ترین ها