سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدي‌نژاد تاكنون مستندات خود را براي حرف‌هايي كه در مناظرات بيان كرد، ارائه نكرده است

بروز شده : ۴-٠٨-١٣٨٩, ٢١:٠٧    نسخه چاپی    
رئيس‌جمهور و ساير افراد كه نسبت‌هايي را به ديگران مي‌دهند همواره بايد با مستنداتي همراه داشته باشند و به مراجع مسئول داده شود كه اگر تخلف و جرمي ارتكاب شده مورد تعقيب قرار گيرد/بايد به اين سمت حركت كنيم كه اگر سخني را بر زبان مي‌آوريم مستند باشد.
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: رئيس‌جمهور و ساير افراد كه نسبت‌هايي را به ديگران مي‌دهند همواره بايد با مستنداتي همراه داشته باشند و به مراجع مسئول داده شود كه اگر تخلف و جرمي ارتكاب شده مورد تعقيب قرار گيرد.ما بايد به اين سمت حركت كنيم كه اگر سخني را بر زبان
مي‌آوريم مستند باشد و زمانيكه مستند صحبت مي‌كنيم بايد آن اسناد را ارائه دهيم تا به مسئله رسيدگي شود.

به گزارش خبرنگار ايلنا حجت‌الاسلام مصطفي پورمحمدي كه در مراسم نقد و بررسي عملكرد قوه قضائيه كه توسط كانون دانشجويان مسلمان دانشگاه اميركبير برگزار مي‌شد در پاسخ به پرسش دانشجويي مبني بر اينكه در جريان مناظرات انتخابي سال گذشته از سوي احمدي‌نژاد اتهاماتي عليه رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام مطرح شد،آيا تاكنون رئيس‌جمهور مدارك مستدلی در این مورد به دستگاه قضائي ارائه كرده است؟ و آيا در صورت ارائه قوه قضائيه آن را رسيدگي كرده است؟ گفت: تا جايي كه اطلاع دارم، ندیده‌ام مدرك و گزارش مستندي در مورد آن پرونده و موارد ديگري كه در آن گفت‌وگوها مطرح شده ارائه شده باشد.

رئيس سازمان بازرسي كل كشور اظهار داشت: رئيس‌جمهور و ساير افراد كه نسبت‌هايي را به ديگران مي‌دهند همواره بايد با مستنداتي همراه داشته باشند و به مراجع مسئول داده شود كه اگر تخلف و جرمي ارتكاب شده مورد تعقيب قرار گيرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٨-١٣٨٩, ٢١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها