سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک فعال سیاسی اصولگرا:

جمنا نمی‌تواند با تغییر اسم و عنوان کاری از پیش ببرد

جمنا نمی‌تواند با تغییر اسم و عنوان کاری از پیش ببرد. باید ساختاری جامع متناسب با شرایط داخلی و بین‌المللی طراحی شود و همه سلایق و نیروهای اصولگرایی همرایی کنند.

سبحانی‌نیا: جریان اصلاحات، مرکزیتی قوی‌تر از جریان اصولگرایی در ۲ انتخابات گذشته داشت

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: جمنا نمی‌تواند با تغییر اسم و عنوان کاری از پیش ببرد. باید ساختاری جامع متناسب با شرایط داخلی و بین‌المللی طراحی شود و همه سلایق و نیروهای اصولگرایی همرایی کنند.

حسین سبحانی‌نیا درباره میزان موفقیت سیدابراهیم رئیسی در انتخابات آتی به خبرآنلاین گفت: رئیسی به عنوان یکی از چهره‌های اضلاع این حرکت یک‌سری پتانسیل‌ها و توانمندی‌هایی دارد. در انتخابات گذشته نیز حرکتی ایجاد و استوانه‌ای برای او تهیه شد. امروز نیز او به عنوانی یکی از محورهای حرکت می‌تواند باشد اما همه حرکت نمی‌تواند باشد.

اینکه نیاز به یک ترکیب و چارچوب جدیدی برای حرکت آینده در جریان اصولگرایی است، تردیدی نیست. چون اگر اصولگرایان بخواهند با شکل و ساختار قبلی جمنا به میدان بیایند جواب نمی گیرند بنابراین باید دامنه حرکت را وسیع تر کنند و مجموعه نیروهای اصولگرا در این حرکت دخیل باشند و احساس مسئولیت کنند و جمعی این حرکت را دنبال کنند.

اگر اصولگرایان می خواهند امید به مدیریت آینده کشور و نقش آفرینی بیشتر در امور اجرایی و تقنینی داشته باشند باید شاکله جامع و جدیدی کارآمدتر از جمنا برای ورود به انتخابات مجلس آینده درنظر بگیرند.

عنوان خیلی نقش ندارد، باید حرکتی که انجام می شود جامع و کامل باشد و همه نیروهای تأثیرگذار در جریان اصولگرایی بتوانند در این حرکت نقش داشته باشند.

جمنا نمی تواند با عوض کردن تابلو به موفقیت برسد و نمی تواند با تغییر اسم و عنوان کاری از پیش ببرد. باید ساختاری جامع متناسب با شرایط داخلی و بین المللی طراحی شود و همه سلایق و نیروهای اصولگرایی همرایی کنند. اتفاقی که در زمان اعلام موجودیت جمنا نیفتاد. اگر نکاتی که عرض کردم مورد توجه قرار نگیرند اصولگرایان باز هم نتیجه ای نخواهند گرفت.

اگر نگاه محدود و تنگ نظرانه باشد، باز مشکل خواهیم داشت. همه مجموعه ها و سلایق اصولگرا باید در این حرکت سهیم باشند.

آقای رئیسی به عنوان یکی از چهره های اضلاع این حرکت یکسری پتانسیل ها و توانمندی هایی دارد. در انتخابات گذشته نیز حرکتی ایجاد و استوانه ای برای او تهیه شد. امروز نیز او به عنوانی یکی از محورهای حرکت می تواند باشد اما همه حرکت نمی تواند باشد.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٧, ١٠:۴٠

   

پر مبحث ترین ها